Warband'da lordların statları nelerdir?

Daha fazla  
Warband'da cheatmenu üzerinden bir çalışma yapıyorum. Lordların başlangıçtaki statları aynı, bu yüzden genel olarak sordum. Bir lordun liderlik seviyesi, demir vücut vs. bu özelliklerinin seviyesi nelerdir?

Emin olmamakla bütün lordların hepsi aynı ve demir vücut, güçlü vuruş özellikleri 5 diye biliyorum. Fakat kralların liderlik seviyesi bir tık yüksek oluyor ve namı bir tık yüksek olduğu için çok fazla ordu kapasitesi oluyor.

Cevaplarınız için teşekkür ederim öncelikle. Ayrıca demir vücut vb. Özellikleri öğrenmem iyi oldu. Cevaplarınıza teşekkür niyetinde size çalışmamı anlatmak isterim. Soylu yoldaşları en güçlü bir biçimde lord haline getirmek. Firentis ilk deneğim olacak. Son seviyeye kadar getireceğim, bildiğiniz bug oluşana kadar (59. Seviye bugu). Sonucunda benim seviyem değil, yani oyun oynayışını değiştirmeyecek benim için. Her gelişimin son seviyesine kadar yükseltip (Ana beceriler 30a kadar, ara becerilerin hepsi 10a kadar, diğerlerini 300e kadar) ne kadar güçlü olacağına bakacaktım. Lütfen konuyu kapatmayın, bu konudaki her bilgim bana daha çok yardım edecektir.

Geri
Yukarı