Warband'de 4 krallık saldırıyor

PazaniL

Hectopat
Arkadaşlar Kergit hariç tüm krallıklarla savaştayım. Hedefim Veagır'ı yok edip Nord veya Svadya'yı almaktı fakat bana savaş açtılar. Rodok da açtı. Ben şimdi nasıl bir ordu toplayabilirim? Veagır'da şu an 1 şehir kaldı. Tüm lordları esir. Ordumda şu an 20 Rodok nişancısı var. Başka bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun en güzel ama aynı anda sıkıcı kısmına gelmişsiniz birçok oyuncu bu noktada bırakmıştır -ben dahil- yeni bir krallık ilan ettiğinizde diğer krallıklar tarafından düşman gözüyle bakar. Bu yüzden oyunun başlarında lordlar ve krallar ile ilişkileri sıkı tutmak lazım. Şimdi senin yapabileceğin sabretmek 20 asker ile koruyabildiğin yeri korumak olacaktır.

Her bulduğun köylüyü topla. Talimci yeteneğin varsa 2 hafta sonra hepsi sağlam askerler olacak. Sonra kalelere dağıt. Bu döngüyü tekrarla sürekli.

Ordu da toplayamıyorum ki kaleyi kuşatıyorlar kaleye gitmek zorunda kalıyorum.
Beni rahat bıraktıkları yok sarranid geliyor köylerimi yağmalıyor rodok geliyor kalelerimi kuşatıyor svadyada uzak kaleme gidiyor kuşatıyor hepsini alsamda yine gelişip geliyorlar.

Kaliteli ve güçlü bir süvari ordusu kur, fakat piyadeleri de eksik etme. Cerrahlık becerisini yükselt, askerlerinin ölme oranını azaltır, ve ölmek yerine bayılırlar. Talimcilik de yükselt. Bırak kalelerini alsınlar, geri alırsın. Bunu Fetret devri gibi düşün. Ben de kendime 40 tane şövalyeli 60-70 kişilik bir ordu kurmuştum, hırsa kapıldım. Sonra kergitler ordumu yendi. Mümkünse elçiler gönder barış yapmaya çalış.

Kaliteli ve güçlü bir süvari ordusu kur, fakat piyadeleri de eksik etme. Cerrahlık becerisini yükselt, askerlerinin ölme oranını azaltır, ve ölmek yerine bayılırlar. Talimcilik de yükselt. Bırak kalelerini alsınlar, geri alırsın. Bunu fetret devri gibi düşün. Ben de kendime 40 tane şövalyeli 60-70 kişilik bir ordu kurmuştum, hırsa kapıldım. Sonra kergitler ordumu yendi. Mümkünse elçiler gönder barış yapmaya çalış.

Svadya ile sarranidle savaşdayım süvari nasıl toplayacağım.
Barış olayınıda çok kez denedim de kabul etmiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı