Warband'de sürekli gelir nasıl elde edilir?

Astolfo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar askerlerim çok para götürüyor, sürekli bir gelirim de yok. Her seferinde savaşta olduğum köyleri yağmalamaktan sıkıldım. Sürekli bir gelir vergi vs. nasıl elde ederim? Nord krallığına bağlıyım. Lordlarla aram pek yok, olanlarla da önceki savaşlardan dolayı kötü genellikle. Ragnar'la aram iyi. Bir tane köyüm var, bir şehir vs. nasıl isterim? Kendim kale kuşatmak istesem vs. alabileceğimi sanmıyorum, askerlerim süvari genellikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şehirlerde bir adam oluyor lonca başkanı. Genelde kaşe kapısının önünde. Git onla konuş o sana bir işletme yaptıracak ama bunun için iyi bir paran olmalı. Veya yemin ettiğin için sana verilen köyü korumaya çalış ordan da vergi gelir çünkü. Birde nâmını yükselt lordlarla aranı iyileştir böylece alınan yeni bir yerde sana orayı verme olasılığı artar.

Şehirlerde bir adam oluyor lonca başkanı. Genelde kaşe kapısının önünde. Git onla konuş o sana bir işletme yaptıracak ama bunun için iyi bir paran olmalı. Veya yemin ettiğin için sana verilen köyü korumaya çalış ordan da vergi gelir çünkü. Birde nâmını yükselt lordlarla aranı iyileştir böylece alınan yeni bir yerde sana orayı verme olasılığı artar.
Namım çok yüksek fakat onurum düşük -36 zamanında savaş yokken yaptığım yağmalamalardan dolayı düştü.

Geri
Yukarı