Warcraft evrenini anlatan kitap var mı?

Daha fazla  
Merhaba. Bu aralar warcraft III reforged oynuyorum. Yıllardır oynarım warcraft III'ü. Warcraft filmini de izledim. Warcraft evreni biraz kendine özgü gibi ama biraz da orta dünya / Yüzüklerin Efendisi evrenine benziyor gibi. Warcraft evreninde yeşil tenli orklar var, bu orklar orta dünya evreninde yoktu.

Merak ettiğim ise şu: Warcraft evrenini anlatan herhangi bir kitap var mı? Veya bu evrende geçen herhangi bir roman vs var mı?

Sorduğun sorudan hariç bir soru sormak istiyorum size. Çok önceden Warcraft III Single Player modunda Hero seçimi yaparak karşılıklı saldırı yaptığımız bir harita vardı mod ile kurmuştum sanırım ancak yıllardır bu haritanın adını bulamadım tarif etsem yardımcı olur musunuz?

Sorduğun sorudan hariç bir soru sormak istiyorum size. Çok önceden Warcraft III Single Player modunda Hero seçimi yaparak karşılıklı saldırı yaptığımız bir harita vardı mod ile kurmuştum sanırım ancak yıllardır bu haritanın adını bulamadım tarif etsem yardımcı olur musunuz?

Dday, belki?

O modları hatırladım. Eskiden Warcraft 3 Frozen Thone vardı bende de ama orijinal değildi oyun. Bir dolu harita vardı, dediğiniz tarzda haritalar da vardı. Şu an Reforged var bende ve baktım ama bulamadım o tarz haritaları.

Sanırım bu haritaydı. Ama tasarımı daha değişikti. Sanırım bir fan made versiyonunu oynadım diye düşünüyorum.
O modları hatırladım. Eskiden Warcraft 3 Frozen Thone vardı bende de ama orijinal değildi oyun. Bir dolu harita vardı, dediğiniz tarzda haritalar da vardı. Şu an Reforged var bende ve baktım ama bulamadım o tarz haritaları.

Dosya Ekleri

• war.jpg
    war.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 3

Geri
Yukarı