Warface oynayan kaldı mı?

Şimdi hazır 1 ay geçmişken bilgilendireyim. Türkiye serveri yeniden açıldı ve düşük ping + tl desteği geldi ancak gene eu ya bağlıyız.Valla yeniden başlamanızı öneriyorum oyun çok gelişti yeni operasyonlar,maplar,silahlar vs. ayrıca eskisi gibi ağır p2w kalmadı artık level atlayınca kalıcı silah bile veriyor. NOT: Warface ilk TÜRK YAPIMI FPS Oyunudur. Sabotaj ile zula İLK' im diye kendini kandırıyor...

Hocam kaç kişi oynuyor peki? Anlaşılan güncellemeler geliyor. Çok oynamak istiyorum mükemmel bir oyun fakat kişi sayısı az ise indirmeyeyim.

Hocam kaç kişi oynuyor peki? Anlaşılan güncellemeler geliyor. Çok oynamak istiyorum mükemmel bir oyun fakat kişi sayısı az ise indirmeyeyim.
Valla türk oyuncular gene var eu sunucusunda 5000-6000 civarı oyuncu oynuyor ve daha hızlı oyun buluyor. şuanda tr serveri için reklam yapıyorlar sayımızın çoğalacağını düşünüyorum. bence indirin. operasyonlar felan cok keyifli,Türk klanları var,katılıp beraber oynayabilirsiniz.ben şuan pcim kötü oldugu icin oynayamıyorum yoksa beraber oynardık :)

Valla türk oyuncular gene var eu sunucusunda 5000-6000 civarı oyuncu oynuyor ve daha hızlı oyun buluyor. şuanda tr serveri için reklam yapıyorlar sayımızın çoğalacağını düşünüyorum. bence indirin. operasyonlar felan cok keyifli,Türk klanları var,katılıp beraber oynayabilirsiniz.ben şuan pcim kötü oldugu icin oynayamıyorum yoksa beraber oynardık :)

Peki hocam kaç GB oldu artık oyun? Birde dün baktım videolarına zombiler falan var, eskisi gibi operasyonlar yok mu artık?

Yeni konular

Geri
Yukarı