Çözüldü Warface Visual Studio hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Teurastaja.

Kilopat
Her şeyi denememe rağmen bu hatayı alıyorum. Oyuna girerken oyun açılıyor fakat bu hatayı almak istemiyorum.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    18,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 1.PNG
    1.PNG
    13,7 KB · Görüntüleme: 22
Denetim Masası'na bakacak olursak eksik Visual C++ sürümlerinden kaynaklı bir sorun da olabilir. Kendi sitesinde belirtilen sürümlerle kıyaslayınca, Visual C++ 2005, 2008, 2010 sürümlerinin x86 sürümleri yüklenmemiş. Sisteminiz 64 Bit olsa bile bu sürümlerin yüklü olması gerekmekte.

Denetim Masası üzerinden Visual C++ 2005'ten 2022'ye kadar bulunan tüm sürümleri kaldırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Daha sonra aşağıdaki paketi indirin ve install_all.bat dosyasını yönetici olarak başlatıp kurulumu gerçekleştirin. Böylece mevcut olan tüm Visual C++ paketleri yüklenmiş olacak.

Bunun yanı sıra (eğer kurmadıysanız) .NET Framework ve DirectX yazılımını da kurun. DirectX kurulumunu yaparken Bing Bar seçeneğini işaretlemeyin.

İşlemleri tamamladıktan sonra tekrar deneyin.

Denetim Masası'na bakacak olursak eksik Visual C++ sürümlerinden kaynaklı bir sorun da olabilir. Kendi sitesinde belirtilen sürümlerle kıyaslayınca, Visual C++ 2005, 2008, 2010 sürümlerinin x86 sürümleri yüklenmemiş. Sisteminiz 64 Bit olsa bile bu sürümlerin yüklü olması gerekmekte.

Denetim Masası üzerinden Visual C++ 2005'ten 2022'ye kadar bulunan tüm sürümleri kaldırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Daha sonra aşağıdaki paketi indirin ve install_all.bat dosyasını yönetici olarak başlatıp kurulumu gerçekleştirin. Böylece mevcut olan tüm Visual C++ paketleri yüklenmiş olacak.

Bunun yanı sıra (eğer kurmadıysanız) .NET Framework ve DirectX yazılımını da kurun. DirectX kurulumunu yaparken Bing Bar seçeneğini işaretlemeyin.

İşlemleri tamamladıktan sonra tekrar deneyin.
Hepsini yükleyip denedim yine olmadı oyun bozuk.

Dilerseniz bir de oyunu tamamen kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Belki işe yarar.
Hocam format atmadan önce böyle bir hata almıyordum formatladıktan sonra almaya başladım. Windows update yaptım oyunu indirip kurdum oyunu başlatınca bu uyarıyı veriyor. Sinir oldum bir daha format atıp kurdum oyunu yok yine veriyor bu hatayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı