Warframe Oturum Açılamadı Hatası

onenumberone

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2014 yılından kalma bir Warframe hesabım var. Hesaba 2 ay önce girdim, fakat şu an girmeye çalıştığımda gün boyu "Oturum Açılamadı. Bilgilerinizi Kontrol Ediniz." hatası alıyorum. Bilgiler doğru. Ne yapabilirim?

"Bu" Linkten Ticket gönder.

Aşağıda yazan şeye de dikkat et.

Ticket açarken dikkat edilmesi gereken noktalar!

ÖNEMLİ:
Büyük güncelleme/patch/hot-fixlerden sonra Destek hattı üyelerinin ticket'ınıza yanıt verme süresi uzayabilir, lütfen unutuldu sanmayınız! Destek hattı çalışanları her ticket'a ellerine ilk ulaşma tarihine göre sırayla yanıt vermektedir. Ticket açmadan ÖNCE Warframe forumlarını varolan yanıtlar için kontrol etmeyi unutmayınız.

Lütfen ticket'ınızı ilgili kategoride gönderiniz! Her ticket kategorisi için özel uzmanlarımız bulunduğundan bu şekilde size verilecek yanıt çok daha etkili ve efektif olacaktır!

Ticket gönderirken sorununuzla ilgili verebildiğiniz kadar detaylı bilgi veriniz. Bize ne kadar detaylı bilgi verirseniz size o ölçüde daha iyi bir yardım/destek verebiliriz.

"Bu" Linkten Ticket gönder.

Aşağıda yazan şeye de dikkat et.

Ticket açarken dikkat edilmesi gereken noktalar!

ÖNEMLİ:
Büyük güncelleme/patch/hot-fixlerden sonra Destek hattı üyelerinin ticket'ınıza yanıt verme süresi uzayabilir, lütfen unutuldu sanmayınız! Destek hattı çalışanları her ticket'a ellerine ilk ulaşma tarihine göre sırayla yanıt vermektedir. Ticket açmadan ÖNCE Warframe forumlarını varolan yanıtlar için kontrol etmeyi unutmayınız.

Lütfen ticket'ınızı ilgili kategoride gönderiniz! Her ticket kategorisi için özel uzmanlarımız bulunduğundan bu şekilde size verilecek yanıt çok daha etkili ve efektif olacaktır!

Ticket gönderirken sorununuzla ilgili verebildiğiniz kadar detaylı bilgi veriniz. Bize ne kadar detaylı bilgi verirseniz size o ölçüde daha iyi bir yardım/destek verebiliriz.
Açtım hocam ticket. Teşekkürler.

Desteğe ticket attım, geri döndüler. Şifreyi birkaç kere yanlış girdiğim için hesap kilitlenmiş. Her denediğimdede üstüne süre koyuluyormuş. Sabaha karşı hesaba girdi.
Belki diğer arkadaşlara yardımcı olabilir bu.

Desteğe ticket attım, geri döndüler. Şifreyi birkaç kere yanlış girdiğim için hesap kilitlenmiş. Her denediğimdede üstüne süre koyuluyormuş. Sabaha karşı hesaba girdi.
Belki diğer arkadaşlara yardımcı olabilir bu.
Problemin çözüldüğüne sevindim. İyi oyunlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı