Warframe yapımcısının yeni oyunu

Warframe gibi bir oyunun ücretsiz oyunculara sunulması çok güzel bir hareketti. Bu oyununu da sabırsızlıkla bekliyorum. Büyük ihtimal düşündüğümden çok daha iyi bir sonuç vericektir.
Yukarıda dediğim gibi warframe oynamadım ama buna gazlandım bekliyorum çıktığı gibi oynayacağım şu son zamanda heyecanlandığım 3 oyun var 1 tanesi çıktı
1. starfield
2 baldur's gate 3
3. Olarakta bu

Warframe oyuncu desteği en iyi oyundur. DE ise her zaman aşırı oyuncu dostu olmasada, her zaman optimizasyonu iyi oranda tutmaya çalışan bir firma. Bazen topluluğu dinlemedikleri oluyor. Ama genelde topluluğu olabildikçe pozitif tutmaya çalışıyorlar. Soulframe'de de benzerini göreceğimize eminim.h

Tamam da bunların dinlediği kadar hiç bir firma dinlemiyor aslında hiç dinlemiyorlar

Riot'da topluluğunu dinliyor. DE'nin topluluğu diğer firmalara göre daha küçük. Dolayısıyla bu adamların topluluğu dinlemesi kolay.
Riot dinliyor mu? Bence dinlemiyor ama sen öyle diyorsan öyledir riotun tek oyununu oynadım ama tek

Warframe oyuncu desteği en iyi oyundur. DE ise her zaman aşırı oyuncu dostu olmasada, her zaman optimizasyonu iyi oranda tutmaya çalışan bir firma. Bazen topluluğu dinlemedikleri oluyor. Ama genelde topluluğu olabildikçe pozitif tutmaya çalışıyorlar. Soulframe'de de benzerini göreceğimize eminim.

Warframe'i epey oynadım. Bu yüzden Soulframe hakkında epey heyecanlıyım. DE iyi iş yapar.
Eki Görüntüle 1924754
Enis kirazoğlu na atılmalık süre ffhfsgdfdf

Riot dinliyor mu? Bence dinlemiyor ama sen öyle diyorsan öyledir riotun tek oyununu oynadım ama tek

Enis kirazoğlu na atılmalık süre ffhfsgdfdf
Atmıştım daha önce.
1693434979352.png

1693435003821.png

Geri
Yukarı