Çözüldü Wart Thunder arkadaşım ile farklı modlar oynayamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Merhaba, başlıktan anlayacağınız üzere War Thunder da arkadaşım ile beraber aynı takımdayken uçak modundan başka modda oynayamıyorum. Bu etkinlikte bir takıma katılamazsınız gibisinden birşey diyor. Bilgisi olan birileri cevap verebilir mi? (sunucu değiştirmeyi de denedik)

Son düzenleme:
Merhaba, başlıktan anlayacağınız üzere War Thunder da arkadaşım ile beraber aynı takımdayken uçak modundan başka modda oynayamıyorum. Bilgisi olan birileri cevap verebilir mi? (sunucu değiştirmeyi de denedik)
Arcade tank oynamaya çalıştığınız zaman ne diyor oyun ekranda ne çıkıyor? Birde tank moduna girmeye çalışırken ikinizinde hangarında en az 1 tane tank var mı?

Arcade tank oynamaya çalıştığınız zaman ne diyor oyun ekranda ne çıkıyor? Birde tank moduna girmeye çalışırken ikinizinde hangarında en az 1 tane tank var mı?
hocam şimdi arcade tank değilde normal tank girmeye çalıştık ve evet tanklarımız var default tanklar

az önce baktım bu etkinlikte bir takıma katılamazsınız diyor

Son düzenleme:
hocam şimdi arcade tank değilde normal tank girmeye çalıştık ve evet tanklarımız var default tanklar

az önce baktım bu etkinlikte bir takıma katılamazsınız diyor
Arcade girmeyi deneyin girebiliyor musunuz?

Basit muharebe arcade oluyor gerçekçi olan diğeri oluyor. Yeni başladıysanız basit muharebe oynamalısınız.

Şu anda bizde sadece bu attığım görseldeki gibi yani buradan modu tank seçiyoruz veya gemi veya başka bir şey ve moda uygun araç alıyoruz ve bize bu etkinlikte bir takıma katılamazsınız diyor odanın liderine şimdi buradan ne seçmemiz lazım?

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-12_161047022.png
    resim_2023-06-12_161047022.png
    533,9 KB · Görüntüleme: 118
Şu anda bizde sadece bu attığım görseldeki gibi yani buradan modu tank seçiyoruz veya gemi veya başka bir şey ve moda uygun araç alıyoruz ve bize bu etkinlikte bir takıma katılamazsınız diyor odanın liderine şimdi buradan ne seçmemiz lazım?
Oradan tank savaşına tıklayın.

Oradan tank savaşına tıklayın.

Hocam tank savaşları işte giremiyoruz takımdayken.

Tamam ya çözdüm, tank savaşında oyunun bize verdiği tanklar yani yedek tanklar değil de en az bir tane tank araştırmamız gerekliymiş. Diğer modlar içinde aynen böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı