Warzone 2.0 oyuna nasıl girilir?

jester2747

Centipat
Daha fazla  
Sonunda Warzone 2.0 indirdim ama oyuna nasıl gireceğimi bilmiyorum. Kötü bir ingilizcem var. Oyunu yüklerken bir sürü hata ile karşılaştım. Oyunu hatalarla indirdikten sonra oyuna nasıl gireceğimi bilmiyorum. Nasıl yaparım? Anlatır mısınız? Games bölümüne bastığım zaman oyunu almamı istiyor.

Ekran Görüntüsü (20).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun yarın erişime açılacak, bugün giremezsiniz.

Bende MW2 mevcut Warzone 2.0 nasıl indircegimi bulamadim yardimci olabilecek var mı?
MW2 sahip olanlar indiremiyor sanırım geliştirici açıklamış.
Teşekkürler 3 hatalar yüzünden 3 kez indirdim oyuna giremeyincede sinir krizi geçirdim buraya yazdım.
Bende sinir krizi geçirdim ya. Kurdum oyunu activision hesabımı giriyorum gelmiş bu hesap başka steam hesabına bağlı diyor. Bağlı olanda oyunu açmaya çalıştığım steam hesabı :D Sonra şifremi doğru giriyorum kabul etmiyor falan uğraştırdı.

MW2 sahip olanlar indiremiyor sanırım geliştirici açıklamış.

Bende sinir krizi geçirdim ya. Kurdum oyunu Activision hesabımı giriyorum gelmiş bu hesap başka Steam hesabına bağlı diyor. Bağlı olanda oyunu açmaya çalıştığım Steam hesabı :D sonra şifremi doğru giriyorum kabul etmiyor falan uğraştırdı.

Hayatimda gordugum en buyuk sacmalik ben oyunu aldim diye oncelik saglacaklarina boyle bir şey yapmalari cok saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı