Warzone 2.0 Steam'de tepki vermiyor

KenanBulutE

Hectopat
Arkadaşlar dün akşam Warzone 2.0 ön yüklemesi yaptım. Yaklaşık 23 GB ön yükleme yaptı, hesaba mwıı olarak geldi, mwıı açtığımda ise daha Warzone açılmadığı için beni menüde bekletiyordu. Şimdi Warzone 2.0 açıldı ama ben oyuna giremiyorum, güncelleme falan gelmedi. Oyun toplam 21GB yer kaplıyor, sil yükle yapsam olur mu acaba? Bilmediğim için silmiyorum, sizce şu an ne yapmalıyım oyun Steam'de başlatılıyor diyor ama tepki vermiyor sonra oyna yazısı geliyor tekrar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var arkadaşlarım oyuna girebiliyorken ben Steamdan oyunu oyna deyince tepki vermiyor oyunda olarak gözüküyorum ama hiçbir şey gelmiyor ekrana ayrıca ekran kartım güncel.

Çözen olursa buraya yazarsa çok mutlu olurum.

1668674346315.png

Dosyaları ne kadar doğrularsam doğrulayım 13 dosyanın eksik olduğunu ve yükleneceğini söylüyor ama oyun halan açılmıyor.

Son düzenleme:
çözebilen var mı
İnternette çok araştırma yaptım windows'u 11 yapmaktan başka çare yok sanırım.
sonuç olarak hala oynıyamıyorum.

Aynı sorun bende de var arkadaşlarım oyuna girebiliyorken ben Steamdan oyunu oyna deyince tepki vermiyor oyunda olarak gözüküyorum ama hiçbir şey gelmiyor ekrana ayrıca ekran kartım güncel.

Çözen olursa buraya yazarsa çok mutlu olurum.

Eki Görüntüle 1575461

Dosyaları ne kadar doğrularsam doğrulayım 13 dosyanın eksik olduğunu ve yükleneceğini söylüyor ama oyun halan açılmıyor.
Çözebildiniz mi hocam bende uğraşıyorum günlerdir.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı