Warzone DLSS modunda kalite düşük

Branko Tuskas

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, bugün gelen güncelleme ile CoD Warzone'a DLSS eklendi. 1440p'de oynuyorum fakat DLSS görüntü kalitesini Quality seçeneğinde kullanmama rağmen oldukça bozuyormuş gibi görünüyor. Özellikle yerdeki lootlar piksel piksel görünüyor. Bunun herhangi bir ayarı ya da çözümü var mı? Sizde bu tarz bir problem var mı? DLSS size kadar FPS artışı sağladı? Ayrıca ayarları Ultra'ya aldığımda packet loss sorunu yaşıyorum fakat ayarları normal-High yaptığımda bu sorun ortadan kalkıyor. Bana bu çok saçma geldi sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normaldir, sonuçta görüntüyü daha düşük çözünürlükten render edip aktarıyor ben de deneyeceğim ama daha 60 GB güncellemesi var. Sizde ciddi derecede FPS artışı oldu mu yoksa 5-10 değerlik mi bir artış oldu?

Normaldir, sonuçta görüntüyü daha düşük çözünürlükten render edip aktarıyor ben de deneyeceğim ama daha 60 GB güncellemesi var. Sizde ciddi derecede FPS artışı oldu mu yoksa 5-10 değerlik mi bir artış oldu?
Beklediğim gibi bir artış olmadı. Maksimum 10-15 FPS oynamıştır. DLSS ile %100'e kadar artış oluyor diğer oyunlarda ama bunda bir gariplik var. Belki de yeni eklendiği için böyledir önümüzdeki güncellemelerde düzelir.

Beklediğim gibi bir artış olmadı. Maksimum 10-15 FPS oynamıştır. DLSS ile %100'e kadar artış oluyor diğer oyunlarda ama bunda bir gariplik var. Belki de yeni eklendiği için böyledir önümüzdeki güncellemelerde düzelir.
Hocam bende az önce denedim bende inanın 1 FPS bile artık olmadı, ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı