Warzone Hallowen Event Grau Vermedi

Makaleler
1
Yer
İstanbul Bayrampaşa
Daha fazla  
SS'lerde görüldüğü gibi event tamamlandı fakat silahı vermedi. Event'i bitireli 3 gün oldu. Blizzard yardıma yazdım fakat oradan da cevap gelmedi. Başka ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    626,4 KB · Görüntüleme: 27
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    783,2 KB · Görüntüleme: 27
Aynı sıkıntı bende de var reis fakat oyun içinde lootladığım adamda bu silahtan vardı. Bende hala bekliyorum bakalım ne zaman gelecek.

Aynı sıkıntı bende de var reis fakat oyun içinde lootladığım adamda bu silahtan vardı. Bende hala bekliyorum bakalım ne zaman gelecek.

Geçende oyun geliştiricilerinden birinin videosunu izledim. Aynı bölgelere tekrar gidilmesini öneriyor. Bunun haricinde bu durumun ne zaman düzeleceği net değil.

Silahın recoil düzeyi güzeldi hoşuma gitti ama tekrar tekrar uğraşamam. Zaten DAM bölgesinde 5 sandık çıkıyor 20 kişi atlıyor :). Senin gibi bende desteğe yazayım en iyisi.

16 tane bölgeye gidilme görevinin sonuncusuna gittiğimde (Airport sanırım) kutuyu açtığımda direk grau kostümünü verdi ardından o bölgenin hediyesini verdi. Yani 16 görevde tamanlanınca grau kostümünü oyun içerisindeyken kazanıyorsunuz. Dedikleri gibi en son hangi yerin görevini yaptıysanız bir daha gidip deneyin. Bende herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı kullanabiliyorum sorunsuz şekilde kostümü.

Silahın recoil düzeyi güzeldi hoşuma gitti ama tekrar tekrar uğraşamam. Zaten DAM bölgesinde 5 sandık çıkıyor 20 kişi atlıyor :). Senin gibi bende desteğe yazayım en iyisi.
Hocam şuan yardım ekibi covid19 sebebi ile çevrımdışı maalesef.

16 tane bölgeye gidilme görevinin sonuncusuna gittiğimde (Airport sanırım) kutuyu açtığımda direk grau kostümünü verdi ardından o bölgenin hediyesini verdi. Yani 16 görevde tamanlanınca grau kostümünü oyun içerisindeyken kazanıyorsunuz. Dedikleri gibi en son hangi yerin görevini yaptıysanız bir daha gidip deneyin. Bende herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı kullanabiliyorum sorunsuz şekilde kostümü.

Hocam etkinlik bende çok daha önceden bittiği için çoğu yerdeki kutuları birkaç kez daha açtım. Banner, avatar ve kaplamaların hepsini verdi. Sadece Grau silahını vermedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı