Çözüldü Warzone HDD'ye iner mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KevlarMC

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Call of Duty Warzone oyunu tam sağlıklı 500 MB okuma yazma hızı olan HDD'ye iner mi? SSD de yeterli alan kalmadığı için soruyorum.

Çözüm
HDD'de yeteri kadar boş alan varsa gayet iner. Tek küçük sorun oyunda olan yükleme ekranları biraz daha uzun sürebilir ve belki kaplamalar geç yüklenebilir.
Yüksek boyutları nedeniyle SSD'ye indirilmesi önerilen oyunlardan biri fakat HDD'ye indirirseniz bekleme süreleri uzayabilir, kaplamalar geç yüklenebilir. Onun dışında sıkıntı olmaz.

HDD'de yeteri kadar boş alan varsa gayet iner. Tek küçük sorun oyunda olan yükleme ekranları biraz daha uzun sürebilir ve belki kaplamalar geç yüklenebilir.

Kaplamalarda geç yüklenme yaşadım oyun süresinde sorun olmadı ama ayarların bazılarını yükselterek 4 GB VRAM limitini aştım. Ondan dolayı olabilir mi?

Kaplamalarda geç yüklenme yaşadım oyun süresinde sorun olmadı ama ayarların bazılarını yükselterek 4 GB VRAM limitini aştım. Ondan dolayı olabilir mi?
Hayır. Dediğim gibi HDD yüzünden olabilecek şeyler. O kaplamalar çok geç yüklenmeyip sizi rahatsız etmiyorsa sorun yok demektir. Öte yandan kaplamaların geç yüklenmesi sizi rahatsız ediyorsa SSD'de yer açmak durumundasınız Warzone için.

Geri
Yukarı