Warzone için gamepad önerisi

ThePatrio

Hectopat
Call of Duty Warzone için PC'ye bağlamalı bir gamepad arıyorum. Kablolu olabilir bluetoooth'suz olması şart. Önerisi olan varsa teşekkür ederim fiyatı önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçeye çıkabilirseniz, forumda çokça önerilen bir model. Hatta piyasadaki en iyi gamepad olduğu söyleniyor.

Yurtdışından alabilirseniz yeni modeli var. Link Amazon Türkiye linki fakat gönderen Amazon Almanya. Bu yüzden ek ücretler çıkabilir. Amazon'un sistemini pek bilmiyorum.
Bu bütçeye çıkamazsanız Logitech F310 ve F710 iyidir.

Gamepad önermem. Mouse ile çok daha iyi oynarsınız. Onun yerine kaliteli bir mouse alın.

Kardeşim mouse Zowie CS'ciyim ilk başta oynanıyordu 25 30 kill alıyordum mouse ile de kafa kafaya SMG fightlarda ve uzak fightlarda adamlar movement cok iyi yaptıkları ve aim punch yemedigi için ölüyorum :D sarmamaya başladı.

Kablosuz olarak F710, kablolu olarak F310.

Kardeşim bu üründe pil var ben pili bitti mi ne yapacağımı pek bulamadım

Kardeşim mouse Zowie CS'ciyim ilk başta oynanıyordu 25 30 kill alıyordum mouse ile de kafa kafaya SMG fightlarda ve uzak fightlarda adamlar movement cok iyi yaptıkları ve aim punch yemedigi için ölüyorum :D sarmamaya başladı.

Kardeşim bu üründe pil var ben pili bitti mi ne yapacağımı pek bulamadım
Şarjlı pillerden kullanabilirsiniz. @Akif hocam F710 kullanıyordu. Belki size bir şarjlı pil tavsiye edebilir.

Duracell'in paket halinde şarjlı pili ve şarj cihazı vardı ancak şu an bakamıyorum. Onu alabilirsin. Veya alternatif olarak BİM'den ucuz pil alabilirsin onlar da iş görüyor epey.

Geri
Yukarı