Çözüldü Warzone kaç GB?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anil Alkan

Picopat
Arkadaşlar forumları dolaşıyorum biri 70 GB biri 220 GB diğeride 170 GB diyor.
Ben kapladığı yeri sormuyorum, asıl indirme kaç GB?

Çözüm
Hocam nasıl ya? Kafam cidden karıştı. Kime güvenebilirim bilmiyorum. Siz Modern Warfare'ye sahip misiniz?

Oyunun sadece Warzone modunu indirdim Modern Warfare sahibi değilim. Sezon 6'da 74 GB indirme yaptım. Oyunu indirmeye başlayıp boyuta bakın ortalama ekteki sürede indirebilirsiniz. Eğer yanlış isabet ettirdiysem internet hızınızı kendinizde bakabilirsiniz. Linki bıraktım.
Benim kafam karıştı.
80 GB yükleniyor ve kapladığı yer 175 GB oluyor.
Nasıl oluyor bu iş?

Bir de konuyla alakası yok ama 2,3 download MB internetim var, kaç saate indirilir?
175 GB kaplamıyor, indirme boyutu civarı bir yer kaplıyor. Bende 71 GB şu an mesela. 75 GB indirmişti. Sizin internet hızınızla yaklaşık 7-8 saatte indirirsiniz. Bu arada indirmeden önce Battle.net size indirilecek dosyaları modify kısmından düzenlettirebilir. Normalde otomatik olarak sadece Warzone dosyalarını indiriyor fakat yine de söyleyeyim dedim. İndirme başladıktan sonra 75 GB civarı indirme yaparsa bir şeye dokunmanıza gerek yok.

Hocam nasıl ya? Kafam cidden karıştı. Kime güvenebilirim bilmiyorum. Siz Modern Warfare'ye sahip misiniz?

Oyunun sadece Warzone modunu indirdim Modern Warfare sahibi değilim. Sezon 6'da 74 GB indirme yaptım. Oyunu indirmeye başlayıp boyuta bakın ortalama ekteki sürede indirebilirsiniz. Eğer yanlış isabet ettirdiysem internet hızınızı kendinizde bakabilirsiniz. Linki bıraktım.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-02_002736.png
    resim_2021-01-02_002736.png
    50,4 KB · Görüntüleme: 66
Çözüm
Biraz geç cevap verdim çünkü uyudum.

Çoğu site 200-175 GB diyor.
Mesela örnek: [Çözüldü] CoD Warzone kaç GB? | Technopat Sosyal
Teşekkür ederim şimdi anladım.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı