Warzone kaç GB?

8 GB RAM ile oynamistim. FPS droplardan dolayi cok problem cikariyor. 16 GB a tamamladigim zaman sorunsuz bir bicimde oynayabilmistim.

Oyun 15 GB RAM kullanımına kadar çıkabiliyor.
16 GB RAM şart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Warzone'u ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Adı bu yıl yeni gelen oyun ile bağlantısından dolayı Warzone pacific olarak değişti. Ücretsiz olarak Warzone'u indirirseniz Battle Royale(1-2-3-4 kişilik modları mevcut), rebirth(küçük bir haritada Battle Royale), plunder(normal haritada 4 kişi para biriktirip birinci olmaya çalışıyorsunuz) bu modları oynayabilirsiniz. Çıkış sırasıyla paralı olan Modern Warfare, Black Ops Cold War, Vanguard oyunları Warzone ile bağlandı. Warzone şu an 82 GB yer kaplıyor eğer ücretli olan oyunlardan Modern Warfare'ı satın alırsanız o zaman dosya boyutları Warzone ile birlikte görünüyor. Diğer oyunları satın alıp indirmek isterseniz. Hikaye, çok oyunculu ve zombi modlarını ayrı ayrı indirebiliyorsun. 8 GB RAM yetersiz kalacaktır. 16 GB RAM oyun için ideal. RX570 ile gölge ayarları gibi birkaç özelliği düşük seviyeye çekerek deneyebilirsiniz. Ücretli oyunları almak isterseniz Türkiye için ayrı bir ücretlendirme olmadığından 60 euro olarak alabilir veya indirim bekleyip 30 euro olarak alabilirsiniz.

İlk indirdiğimde 70gb civarıydı, en son bir baktım 130'u geçmiş.. Dosyalar her güncellemede şişiyor, eğer silip sıfırdan kurarsan gene 70-80 gb oluyor ama güncelleme geldikçe gene şişiyor ve aylık en az 40gb güncelleme geliyor. Her ay silip kurmak artık midemi bulandırdığı için komple sildim en sonunda..

Oyunda sadece battleroyal modu var. Battleroyal kapsamında oynanan birkaç farklı mod daha var ama genel manada tüm oyun modlarında battleroyal mantığıyla oynuyorsun.

8GB ram çalıştırır mı? evet çalıştırır ama sorunsuzca değil. Ben oyunu 8GB ramle de oynadım 3-4 ay ve çok sıkıntı çektim. Bazen oyunda kaplamalar yüklenmiyor ve her oyunda rastgele anlarda mutlaka tutukluluklar oluyor yani oyun bi 10 saniye felan donup tepkisiz kalıyor. Muhtemelen o aralıkta ram boşaltması yapmaya çalışıyordur ama tam emin değilim.

RX570 oyunu oynatır mı? Evet oynatır. Ayarları kısman gerekir ama genede en kötü 55+ fps alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…