Warzone oynarken aniden dondu ve mavi ekran verdi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3100 / SAPPHIRE NITRO+ RX 5500XT SE 8GB / JAMES DONKEY Sata JD480 / Gigabyte B450M H / Apacer Panther 16 GB 3000 mhz / Power Boost VK-T01B 650W 80+Bronz
Meslek
Yazılım Geliştirici, Bilgisayar Teknikeri
Dediğim gibi Warzone oynarken birden oyun dondu ve sistem mavi ekran verdi. 3 sn süren bir yüzde dolmasıyla sistem yeniden başladı. Açılırken ağır açıldı sistem. Şu anda masaüstündeyim. Minidump dosyasını ekte paylaşıyorum. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler şimdiden. Umarım ciddi bir şey yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\ProgramData\Battle.net_components klasörünü silin. Ardından Battle.net yazılımını çalıştırın ve oyun dosyalarını doğrulayın.

Ağ adaptörünüzün sürücülerini güncelleyin. Donanım kimliği paylaşırsanız sürücüyü verebilirim.

Son olarak HD Tune Pro ile Error Scan gerçekleştirin. Sonuçlara ek olarak Health sekmesini paylaşın.

Tamamdır hocam teşekkürler. Yeni RAM almıştım ondan şüphelenecek bir durum yoktur değil mi? SSD testini en kısa zamanda atacağım size.
Bu arada oyuna tekrar girdim herhangi bir sıkıntı yok şu anda ama yine de belirttiğiniz yolları yapacağım. Tekrar teşekkür ederim.

Tamamdır hocam teşekkürler. Yeni RAM almıştım ondan şüphelenecek bir durum yoktur değil mi? SSD testini en kısa zamanda atacağım size.
Bu arada oyuna tekrar girdim herhangi bir sıkıntı yok şu anda ama yine de belirttiğiniz yolları yapacağım. Tekrar teşekkür ederim.
Disk sorunu çıkmasaydı RAM testi isteyecektim. Yazdığınız iyi oldu. Yine de önce yukarıdaki adımları gerçekleştirin. RAM testi uzun süreceği için bunları aradan çıkartmış olalım. Disklerde sorun çıkmazsa RAM testi isteyeceğim.

Tamamdır hocam teşekkürler. Şu ana kadar yaklaşık 2-3 saattir oynuyorum bir sıkıntı yok. Umarım böyle devam eder.

Geri
Yukarı