Çözüldü Warzone oyun boyutunun yüksek görünmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Ásgard
Daha fazla  
Meslek
Part time God of wisdom, poetry, death, divination, and magic
Selamlar herkese. Aşağıda bahsi geçen sitede sadece Warzone'un indirme boyutunun 54 GB olduğu yazıyor. Lakin oyun şu an 111 GB gözüküyor. Campaign ve multiplayer modlarına sahip değilim. Acaba diğer oyun modlarının da mı dosyaları yüklü? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Böyle denmiş. Yani anladığım kadarıyla sırf güncellemenin boyutu o kadar.
Warzon'un multiplayer modlariyla boyutu 250gb
111 GB normal boyutu. Oyun zaten boyutuyla ünlendi.
Şuan için 103gb. Fakat uzun süredir oynamadığım için güncelleme yapmadım. 83gblik bir güncelleme daha gözüküyor Battle.net üzerinde

Warzone'da çok fazla harita yok gerçi. 60-70 GB tamam da 110 GB nedir :D 1-2forum sitesine daha baktım, sadece Warzone 100 GB civarı olarak belirtilmiş. Bazı güncelleme dosyaları -çok eski olanlar, 100-200 MB civarında-, oyunu tarayarak temizlenebiliyormuş.
The new update will be rolling out shortly, requiring 90GB of free storage space in order to install. As for the download sizes, with the PC being the largest Season 5 update for Call of Duty: Modern Warfare and Warzone. The PC download size is 54.2GB, or 47.4GB if its just Warzone.

Warzon'un multiplayer modlariyla boyutu 250gb
111 GB normal boyutu. Oyun zaten boyutuyla ünlendi.
Şuan için 103gb. Fakat uzun süredir oynamadığım için güncelleme yapmadım. 83gblik bir güncelleme daha gözüküyor Battle.net üzerinde

Warzone'da çok fazla harita yok gerçi. 60-70 GB tamam da 110 GB nedir :D 1-2forum sitesine daha baktım, sadece Warzone 100 GB civarı olarak belirtilmiş. Bazı güncelleme dosyaları -çok eski olanlar, 100-200 MB civarında-, oyunu tarayarak temizlenebiliyormuş.

Çözüm
Bize değil Blizzard'a sorman gerek o soruyu.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    472,4 KB · Görüntüleme: 41

Geri
Yukarı