Waspace wasp virüsü

Alihan75

Centipat
Son zamanlarda bilgisayarımı rahatsız eden bir durum var. Oyun oynadığım sırada birden drop girmeye başlıyor. Alt Tab yapıp görev yöneticisini kontrol ediyorum ve waspace.exe diye birden aynı isimle program çalışıyor diye gözüküyor. Ve görev yöneticisini açtıktan birkaç saniye sonra kayboluyor. Korsan oyun indirdiğim için midir acaba? (Allah affetsin). Var mıdır bir çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:

Matrix Teyze

Centipat
Yer
Mars'da Roket Tamir Ediyor
Korsan oyunsa normaldir. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapın.

DiffereNce

Picopat
Makaleler
1
Normal, adamlar hayrına korsan oyun paylaşmıyor. Malwarebytes ile tam tarama yapın, ayrıca gündelik kullanımda arkada hep bir antivirüs açık olsun ( önerim Kaspersky )

DiffereNce

Picopat
Makaleler
1
Geldi gene hayrına yapmıyorlar diyenler. Saçma sapan sitelerden indirip ağlamasanız mi korsan pişmanlıktır diye?

Konu sahibi Kaspersky ile tarama yap. Oyun indirirken falan da Kaspersky kullanabilirsin çünkü Kaspersky her cracka virüs demiyor.

Ben hayatımda hiç korsan kullanmadım ki, ayrıca bende korsan taraftarı değilim hayrına derken adam ücretli bir ürünü ücretsiz sunuyor içinde virüs olması normal tarzı bir şey demeye çalıştım. Kendimi yanlış ifade ettiysem af görün.

katabolizma

Femtopat
Makaleler
5
Geldi gene hayrına yapmıyorlar diyenler. Saçma sapan sitelerden indirip ağlamasanız mi korsan pişmanlıktır diye?

Konu sahibi Kaspersky ile tarama yap. Oyun indirirken falan da Kaspersky kullanabilirsin çünkü Kaspersky her cracka virüs demiyor.
Fitgirl gibi bilindik gruplardan indirseydi keşke.

Eğer Kaspersky ve MBAM bulamaz ise Kaspersky Rescue Disk deneyebilirsin.

Dalenn

Picopat
Yer
Undertale Fanlarını Tokatlıyor
Ben hayatımda hiç korsan kullanmadım ki, ayrıca bende korsan taraftarı değilim hayrına derken adam ücretli bir ürünü ücretsiz sunuyor içinde virüs olması normal tarzı bir şey demeye çalıştım. Kendimi yanlış ifade ettiysem af görün.
Kusura bakmayın bende hata yanlış bir üslup kullanmışım.

Yukarı