Watch 5 vücut ısı ölçümü nasıl yapılır?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ateşlenme hastalığım olduğu için bu özellik çok işime yarayacak. Fakat nasıl kullanılıyor, yani nereden görüntüleniyor bilmiyorum.

Ona da bakayım bir dakika.

@berat3636 health monitor diye bir uygulaması varmış. Orayı kurcalayabilir misiniz rica etsem?

Hmm demek oradanmış. Maalesef şu anda health monitör uygulamasına giremem. Çünkü saati annemin Samsung telefonu üzerine kurmuştum ve yanlışlıkla kendi telefonuma bağlayınca bozuldu. Tekrar bağlamak için saati sıfırlamak gerekiyor. Saati birkaç gün içerisinde sıfırlayacağım. O zaman size dönüş yaparım. Büyük ihtimalle dediğiniz yerdedir. Teşekkürler.

Hmm demek oradanmış. Maalesef şu anda health monitör uygulamasına giremem. Çünkü saati annemin Samsung telefonu üzerine kurmuştum ve yanlışlıkla kendi telefonuma bağlayınca bozuldu. Tekrar bağlamak için saati sıfırlamak gerekiyor. Saati birkaç gün içerisinde sıfırlayacağım. O zaman size dönüş yaparım. Büyük ihtimalle dediğiniz yerdedir. Teşekkürler.

Orada olamayabilir bende tam emin değilim ama siz deneyin gene de.

Orada olamayabilir bende tam emin değilim ama siz deneyin gene de.

Orada değilmiş. Bir de internette şöyle bir yazı buldum. Ne kadar doğru veya sonradan bir güncelleme geldi mi bilmiyorum.

Screenshot_20230331_110758_com.whatsapp.jpg

Geri
Yukarı