Watch Dogs 1 Türkçe yama çalışmıyor

BehlülHaznedar

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Geçen indirimde Watch Dogs 1 almıştım. Türkçe yama yapmak istiyorum, internette bir tane Türkçe yama buldum. 0xAnti'li bir şey içinden 2 klasör çıkıyor data_win64 ve bin. Yama içeriğini doğru yere kopyalıyorum ama oyun Türkçe olmuyor ve oyun bozulmuyor. Yardım ederseniz çok sevinirim. Nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Anonymous ekibinin Türkçe yaması ile bitirmiştim. Ücretsiz yamalar kategorilerinde mevcut.

Yamayı Google'de "Watch Dogs 1 Türkçe Yama" diye arattım Oyunindir.vip ve bazı farklı forum siteleri karşıma çıktı hepsinin indirme sayfasına baktım ve indirdim. Dosyanın ismide şu: Watch.Dogs.100.Turkce.Yama-0xANTI.zip dediğim gibi 2 klasör çıktı data_win64 ve bin. Yama dosyalarını oyun dosyalarındaki aynı isimdeki klasörlere attım oyun açılıyor ama türkçe olmuyor😔

Yamayı Google'de "Watch Dogs 1 Türkçe Yama" diye arattım Oyunindir.vip ve bazı farklı forum siteleri karşıma çıktı hepsinin indirme sayfasına baktım ve indirdim. Dosyanın ismide şu: Watch.Dogs.100.Turkce.Yama-0xANTI.zip dediğim gibi 2 klasör çıktı data_win64 ve bin. Yama dosyalarını oyun dosyalarındaki aynı isimdeki klasörlere attım oyun açılıyor ama türkçe olmuyor😔
Anonymous Çeviri üzerinden indir dene, olmazsa tekrar yaz yardımcı olayım. O tür yerlerden de indirme :)

Anonymous'un kendi uygulamasından mı?

@OMFG EPIC Sizin dediğiniz gbi Anonymous Çeviriden indirdim. Öncelikle Client uygulamasını yükledim kayıt oldum ve kurdum hiçbir sıkıntı çıkmadı konu için katkıları için herkese teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı