Çözüldü Watch Dogs 2 açarken mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vileblood

Decapat
Watch Dogs 2'yi oynamayı çok istiyordum ve para vermek istemedim. Korsan yükledim virüs sıkıntısı vs. olmadı fakat oyunu ilk açtığımda hata verdi ve özellikler kısmından birkaç şey kurcaladım sonra açıldı fakat o kurcaladığım şeyi eski haline getirince oyun açılınca mavi ekran vermeye başladı. Yaptığım şey aşağıda mevcut (bana o videoda yazan hatayı vermedi ama launch error yazdı). Mavi ekranında fotoğrafını aşağıya koyacağım bu mavi ekran bilgisayarıma zarar verir mi? Sebebi nedir yazarsanız sevinirim.
Not: Lütfen bana BIOS güncelle şunu güncelle falan yazmayın sorunun bir şeylerin güncel olup olmamasıyla alakası olmadığı bariz.
Yaptığım şey:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mavi ekran aşağıda.

Dosya Ekleri

• 20211021_184847.jpg
    20211021_184847.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 132
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tam da tahmin ettiğim gibi hata oyunun hile koruma motoru olan EasyAntiCheat kaynaklı.

Hile motorunu tekrar kaldırıp kurun, ya da oyunu baştan kurun.
Dump dosyası lazım.

Dump dosyası lazım.

Dosya erişime açık değil.

Korsan kullanmanızı önermiyorum bu arada. Ama konumuz bu değil.
Ve fotoğraftan çok bulanık da olsa gördüğüm kadarıyla EasyAntiCheat hata verdiriyor.
Ama dosyayı görünce belli olur bu.

Dosya erişime açık değil.

Korsan kullanmanızı önermiyorum bu arada. Ama konumuz bu değil.
Ve fotoğraftan çok bulanık da olsa gördüğüm kadarıyla EasyAntiCheat hata verdiriyor.
Ama dosyayı görünce belli olur bu.

Hocam artık her oyuna para vermek canımı sıktı ben korsan kullanacağım virüs temizleme konusunda vs. master oldum artık.

Tam da tahmin ettiğim gibi hata oyunun hile koruma motoru olan EasyAntiCheat kaynaklı.

Hile motorunu tekrar kaldırıp kurun, ya da oyunu baştan kurun.
Çok teşekkür ederim hocam sağolun yardımınız için size bir sorum daha olacak bu mavi ekran bilgisayarıma bir zarar verirmi verdimi yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada 2 kere mavi ekran verdi bir daha yapmaya çalıştım birde orda verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı