Çözüldü Watch Dogs 2 aktivasyon kodu istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Oyunu Epic Games'te satın ücretsiz iken satın almıştım, o zamanlar bir sıkıntı yoktu ama eski Ubisoft hesabına giriş yapamadım. Sonra yeni hesap kurup giriş yaptım ve aktivasyon kodu istedi. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Anladığım kadarıyla Epic Games'den ücretsiz olarak edindiğin oyunu öncesinde bir Uplay (Ubisoft Connect) hesabında aktifleştirerek (bağlayarak) oynamış. Daha sonra eski hesabına giriş yapamayınca mevcut oyunu yeni bir hesapta aktifleştirerek oynamak istemiş ve başarısız olmuşsun.

Bu durumu göz önüne aldığımızda problemin sebebi "bir oyunun aynı anda iki hesapta aktifleştirilemez" olmasıdır gibi görünüyor.

Satın/ücretsiz alınan oyun tek bir hesapla eşleştirilir ve başka bir hesapla yeniden eşleştirilemez veya aktarılmaz.
Anladığım kadarıyla Epic Games'den ücretsiz olarak edindiğin oyunu öncesinde bir Uplay (Ubisoft Connect) hesabında aktifleştirerek (bağlayarak) oynamış. Daha sonra eski hesabına giriş yapamayınca mevcut oyunu yeni bir hesapta aktifleştirerek oynamak istemiş ve başarısız olmuşsun.

Bu durumu göz önüne aldığımızda problemin sebebi "bir oyunun aynı anda iki hesapta aktifleştirilemez" olmasıdır gibi görünüyor.

Satın/ücretsiz alınan oyun tek bir hesapla eşleştirilir ve başka bir hesapla yeniden eşleştirilemez veya aktarılmaz.

Çözüm
Anladığım kadarıyla Epic Games'den ücretsiz olarak edindiğin oyunu öncesinde bir Uplay (Ubisoft Connect) hesabında aktifleştirerek (bağlayarak) oynamış daha sonra eski hesabına giriş yapamayınca mevcut oyunu yeni bir hesapta aktifleştirerek oynamak istemiş ve başarısız olmuşsun.

Sanırım çözümü yok yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı