Watch Dogs 2 alınır mı?

Watch Dogs serisinin bence en iyi oyunu hatta Ubisoft'un son 10 yıldaki en iyi oyunlarından. Ekip hissini gerçekten yansıtıyor. Hack mekanikleri anlamında zaten alternatifi yok.

Son düzenleme:
Silah ve araç mekanikleri daha iyi olsa gerçekten çok potansiyeli olan bir oyundu...
Silah ve araç mekanikleriyle ilgili bir durum değil. Daha çok "uBi bAd" algısından ötürü hak ettiği ilgiyi göremedi bu oyun. Haritanın detay seviyesi ve gerçekçiliği, grafikler, oynanış, worldbuilding, görev dizaynı, npc'ler (npc savaşları), şehir atmosferi, renk paleti, müzikleri GTA 5'ten çok daha iyi mesela. GTA 5'in daha iyi olduğu şeyler hikaye ve karakterler. Ancak bir oyun oynadığımız düşünüldüğünde oynanış, görev dizaynı, worldbuilding, npc etkileşimi vs. daha çok önem arz ediyor.

Aslında bu oyunun eksik yaptığı bir şey yok. Sadece insanlar tarafından takdir edilmedi. Ergen oyunu vs. gibi saçma sebepler göstererek eleştirdiler insanlar.

Silah ve araç mekanikleriyle ilgili bir durum değil. Daha çok "uBi bAd" algısından ötürü hak ettiği ilgiyi göremedi bu oyun. Haritanın detay seviyesi ve gerçekçiliği, grafikler, oynanış, worldbuilding, görev dizaynı, npc'ler (npc savaşları), şehir atmosferi, renk paleti, müzikleri GTA 5'ten çok daha iyi mesela. GTA 5'in daha iyi olduğu şeyler hikaye ve karakterler. Ancak bir oyun oynadığımız düşünüldüğünde oynanış, görev dizaynı, worldbuilding, npc etkileşimi vs. daha çok önem arz ediyor.

Aslında bu oyunun eksik yaptığı bir şey yok. Sadece insanlar tarafından takdir edilmedi. Ergen oyunu vs. gibi saçma sebepler göstererek eleştirdiler insanlar.
Yok ben kendi açımdan eksikleri değerlendirdim. Topluluğun analizini yapmadım, yapamam. Renk paleti, müzikleri ve şehir atmosferi kesinlikle çok daha iyi. İçi açılıyor insanın. Ama ben araba mekaniğinde deliriyordum. Silahlar da çok sekiyor saçma şekilde. Özellikle arabalar berbat...

Ubisoft a bakmani oneririm belki fiyati daha uygundur.Oyun olarak çok beğendiğim bir oyun bence alınır.

Geri
Yukarı