Çözüldü Watch Dogs 2 alınmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

amoureux

Hectopat
Yer
Washington, FBI headquarters
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
PSN'de indirimler başladı. Watch Dogs 2 Gold Edition 69TL olmuş. Oyunun konsepti hoşuma gitti oynayan bitiren varsa alınır mı?

Gold Edition'da şunlar bulunuyor:
- Oyun.
- Deluxe paketi: 2 kişiselleştirme paketi.
- Sezon kartı.

Çözüm
Arkadaşlar PlayStation'a alıyor galiba. Sistem yorumu yapmıyorum şu an oynuyorum. Vakit geçirmek gibi bir amacın varsa alabilirsin. Atmosferi mükemmel gerçekten fakat görevleri aynı şekilde değil.
Hayır, kendisini GTA'ya benzetmek için elinden geleni yapmış oyuna Ubisoft. Açık dünya öğelerinden zevk alıyorsanız alabilirsiniz SF atmosferi için. Ama ben önermem.

PSN'de indirimler başladı. Watch Dogs 2 Gold Edition 69TL olmuş. Oyunun konsepti hoşuma gitti oynayan bitiren varsa alınır mı?

Gold Edition'da şunlar bulunuyor:
- Oyun.
- Deluxe paketi: 2 kişiselleştirme paketi.
- Sezon kartı.

69 TL bence o oyuna verilmez ama zevkler tartışılmaz senin kararın hoşuna gittiyse bence almalısın.

Arkadaşlar PlayStation'a alıyor galiba. Sistem yorumu yapmıyorum şu an oynuyorum. Vakit geçirmek gibi bir amacın varsa alabilirsin. Atmosferi mükemmel gerçekten fakat görevleri aynı şekilde değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı