Watch Dogs 2' den yeni video geldi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sözü size bırakıyorum downgrade gelmez ise grafikler şahane. Bildiğin Who Am I filmini yapmışlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik konusunda evrime kafa göz dalmışlar. Umarım sırf grafik üzerine yoğunlaşıp, ana hikayeyi sallayan bir oyun olmaz.

Watch Dogs'u çok oynamak istiyordum ama Türkçe yama çıkmadı malesef. İngilizce öğrenmek şart oldu gayrı.

İlk Watch Dogs oyununun da fragmanı grafikli felandı ama oyun hüsrandı bence. Bundada aynı olur.
Oyunun neyi hüsrandı merak ediyorum. Millet bir seyi sardı mı sarıyor. Kardeş ilk oyunun eksiklikleri olabilir ama sırf GTA ile kıyaslanıyor diye hüsran demek doğru olmaz. Bir de şu Aidenin yerine bula bula bu ana karakteri bulduysa ubisoft gerçekten helal olsun.

İlk oyun çok sık kendini tekrarlayan görevler nedeniyle bence de büyük hüsran. Bu açıdan AC sersisini andırıyor, özellikle ilk çıkanları. Grafik olarak ise kötü diyemem. Tanıtımda gösterilen görsel ile kıyaslarsan hayal kırıklığı olur ama zaten öyle bir grafik o dönemde beklemiyordum, şimdi de bu görseldeki grafikleri beklemediğim gibi. Adamlar bazı karelerde, mesela yakın çekim elinde telefon olan sahneler, resmen gerçek videoyu alıp işleyerek sanki bilgisayar grafiğiymiş gibi göstermeye çalışmışlar gibi geldi bana. Öyle bir gerçeklik yok yani. Olsa da çalıştırabilecek bilgisayar yok.

İlk Watch Dogs'un hayal kırıklığı yarattığını ve downgrade yapıldığını hepimiz biliyoruz. İlk oyunda olduğu gibi 2. oyunda da Ubisoft'dan bir şeyler bekliyorum. Umarım tekrar hayal kırıklığına uğramam. Trailer da gösterilen grafikler güzel ve görünüşe bakılırsa şehirde bolca parkur göreceğiz. Çünkü karakterimizde buna göre tasarlanmış gibi gözüküyor. İlk oyundan tanıdığımız ctOS 2. oyunda da var. İşin sadece grafik tarafına da bakmamak gerekiyor. Oynanış da tabi ki önemli. Şu hackleme olaylarını biraz artırmaları gerekiyor. Görevlerde sürekli klasik şeyleri hackliyoruz ve bu da bir yerden sonra sıkmaya başlıyor. Bu oyun en çok Grand Theft Auto serisiyle karşılaştırıldı. İlk oyunda açık dünyada olduğumu hiç hissetmedim. Sürekli karanlık da hissettim kendimi. Görevlerin dışında da yapılacak pek fazla bir şey yok WD 2 den devam etmek istiyorum yorumlarıma. 2. oyunda DedSec adlı bir hacker grubunun üyesiyiz. Biraz gangster gibi takılıyorlar sanki. Drone kullanabileceğiz. Hoşuma giden diğer nokta iste trailerda yer alan 3D Yazıcı. Bence bu yazıcıyı oyunda da görüp upgrade için kullanacağız. Yine trailerdan anladığım kadarıyla araba hackleme mekaniği getirmişler. Şimdilik bu kadar. Aklıma geldikçe yine yazarım. Ha birde şunuda yazayım; Ubisoft'un ikinci oyunları genellikle birincisinden daha iyi olur. (Paragraf konu bakımından biraz karışık olmuş bir cümle diğerini tutmuyor ama olsun. İlk defa böyle yorumlarımı belirtiyorum. Aklıma geleni yazdım :) )

Ek olarak açık dünya işini geliştirmişler sanırım, mirrors edge deki gibi free run olayı gibi şeyler de olacak sanki, videoda birkaç sahne vardı böyle.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı