Watch Dogs 2 Easy Anti Cheat uyarısı verip çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

Ardpow

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 - İ312100F - 16 Gb Ram
RAM
16
Ekran kartı
RX 6600
Arkadaşlar Ubisoft Connect üzerinden oynadığım Watch Dogs 2 yeni oyun açınca çöküyor ve aşağıdaki hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim?

1658576834466.png

• PC'nizde Ubisoft Game Launcher klasörüne gidin.
  • Games\Watch Dogs 2\bin klasörüne gidin.
  • Burada WatchDosg2.exe dosyasını bulun.
  • Sağ tıklayın ve masaüstüne kısayol gönderin.
  • Şimdi masaüstünüzdeki kısayola sağ tıklayın ve özellikleri seçin.
  • "Hedef" kısmına bir boşluk ve sonra da -eac_Launcher ekleyin.
  • Şimdi oyuna bu kısayol ile başlayın ve çalıştırmaya hazır olmalısınız. Sadece Multiplayer çalışmayacak. (kesin yöntem )
  • Dosya doğrulaması yapmadan .dll dosyasını silin.
    CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow yazın
    Düzelmez ise burada yazanları uygulayın.https://support.microsoft.com/en-us/topic/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system-files-79aa86cb-ca52-166a-92a3-966e85d4094e

• PC'nizde Ubisoft Game Launcher klasörüne gidin.
  • Games\Watch Dogs 2\bin klasörüne gidin.
  • Burada WatchDosg2.exe dosyasını bulun.
  • Sağ tıklayın ve masaüstüne kısayol gönderin.
  • Şimdi masaüstünüzdeki kısayola sağ tıklayın ve özellikleri seçin.
  • "Hedef" kısmına bir boşluk ve sonra da -eac_Launcher ekleyin.
  • Şimdi oyuna bu kısayol ile başlayın ve çalıştırmaya hazır olmalısınız. Sadece Multiplayer çalışmayacak. (kesin yöntem )
  • Dosya doğrulaması yapmadan .dll dosyasını silin.
    CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp SFC /scannow yazın
    Düzelmez ise burada yazanları uygulayın.https://support.microsoft.com/en-us/topic/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system-files-79aa86cb-ca52-166a-92a3-966e85d4094e

Hocam dediğinizi yaptım ama bu sefer oyun açılmadan çöküyor.

-eac_Launcher kodunu silin eski haline döndürün ben size döneceğim bakıyorum bir patch vardı bende

oyun steamden mi alınma

C:\Windows\System32\msvcp110.dll bu dosyayı sil ve aşağıdakileri kur
Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 from Official Microsoft Download Center

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buna da bak

-Eac_Launcher kodunu silin eski haline döndürün ben size döneceğim bakıyorum bir patch vardı bende

Oyun Steam'den mi alınma

C:\Windows\System32\msvcp110.dll bu dosyayı sil ve aşağıdakileri kur
Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 from Official Microsoft Download Center

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buna da bak

Hocam oyun Ubisoft Connect üzerinden oynuyorum Steam'de değil. Dediklerinizi deneyeceğim.

Hocam maalesef dediklerinizi yükledim ama buseferde oyuna giriyorum biraz koşuyorum sonra oyun çöküyor. Yine aynı hata sağ alt köşede çıkıyor.

Son düzenleme:
BAK oyunun sorunlu sana bir iyilik yapıp kendi PCmde olan oyunu repack ettim indirirken tasarruf et diye buyur kanka al kur oyna dilediğin gibi koş
oyunindir.vip-kpk2.torrent uTorrent veya web sürümü ile kur gram hata yok Full DLC'li inince haber ver

Aslında Epic Games üzerindende oyuna sahibim ama sorun çıkmaması adına sizinkini indireceğim. Hocam ilgilenip uğraştığınız için çok teşekkür ederim attığınızı indiriyorum şu an.

Geri
Yukarı