Çözüldü Watch Dogs 2 giriş hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Angen

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba Watch Dogs 2 indirdim fakat oyuna giremiyorum, giriş hatası alıyorum. Monitörden kaynaklidir diye düşünüyorum ama size sormak istedim.

Sistemim:

RX 580 8 GB ASUS.
Ryzen 5 3500X.
16 GB 3000MHz RAM.
A320F Gaming anakart
Her oyunu Ultra'da açan bir sistem ve giremiyorum oyuna bir çözümü var mıdır?

Çözüm
Oyun orijinal mi?

Orijinal
Monitörüm eski bir monitör ekran kartima HDMI dönüşturucu ile bağlı monitör VGA ekran kartı HDMI ondan diye düşünüyorum.

Öncelikle merhaba Watch Dogs 2 indirdim fakat oyuna giremiyorum, giriş hatası alıyorum. Monitörden kaynaklidir diye düşünüyorum ama size sormak istedim.

Sistemim:

RX 580 8 GB ASUS.
Ryzen 5 3500X.
16 GB 3000MHz RAM.
A320F Gaming anakart.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Monitörümden kaynakliymis monitörüm 1366 çözünürlükte oyun ise 1080 destekliyor haberiniz olsun. Dizinde en yakın zamanda yeni monitör alacağım, teşekkürler.
Oyun orijinal mi?

Orijinal
Monitörüm eski bir monitör ekran kartima HDMI dönüşturucu ile bağlı monitör VGA ekran kartı HDMI ondan diye düşünüyorum.

Sistemim:

RX 580 8 GB ASUS.
Ryzen 5 3500X.
16 GB 3000MHz RAM.
A320F Gaming anakart.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Monitörümden kaynakliymis monitörüm 1366 çözünürlükte oyun ise 1080 destekliyor haberiniz olsun. Dizinde en yakın zamanda yeni monitör alacağım, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı