Watch Dogs 2 mi Watch Dogs Legion mu?

Valhalla'nın küçük sorunlarını göz ardı edip bir de Assasins Creed oyunu değilmiş gibi düşünerek oynarsan çok eğlenirsin, bir de viking temasını seviyorsan... 71 TL olan oysa al tabi.

WD2'de o fiyataysa al, bir baktım 700 lira olmuş.

Legion'u çöpe at, ardından çöpü yak.

Watch Dogs 2'yi defalarca bitirmiş biri olarak söylüyorum, hackerlık dediğimiz olayın "felsefesini" bu kadar iyi işlemiş bir oyun yok. Genç bir hacker grubunun yapıp yapabileceği her şeyi en eğlenceli şekilde aktarmışlar, hikaye de güzel. Oynanış mükemmel olmasa da iyi.

Ama Legion... Tüm karakterler ile oynayabileceksiniz olayı çıktıktan sonra anlamıştım bu oyunun tırt olacağını, kaldı ki öyle de oldu. Sadece büyük teslimat dronlarını kullanabilen inşaat amelesi abiylen oyunu bitirdim.

Ve Ubisoft'tan beklenmedik şekilde Watch Dogs 2'nin görevleri çok eğlenceli, bir bölümde farklı bir Hacker'ın bizim sistemimizi ele geçirtip ekranımıza nyan CAT glitchleri gelmesi, Ubisoft binasını basıp verilerini çalmamız, son teknoloji yapay zekaya sahip konuşan bir arabayı çalmamız, oyunda noodle olarak geçen ama Google'dan esinlenilmiş GPS şirketini basmamız, bunun gibi birçok farklı görev var ve hepsi birbirinden eğlenceli.

Tek sorunu saçma sapan optimizasyonu...
Yan görevler kusturma derecesine getirdi beni yapmamayı düşünüyorum artık ana hikayeden akacağım. Yan görevleri fena sıkıcı. Hep kendini tekrar eden şeyler. Oraya git boyama yap'dan ayrıca sıkıldım sıkıntı geldi üstüme.

Yeni konular

Geri
Yukarı