Watch Dogs 2 nasıl alınır?

Dogukan Bulut

Decapat
Merhaba benim şu an internetim çok yok. Watch Dogs 2 yayın izleyerek mı alıyoruz? Yoksa girdiğimiz gibi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de kafam karışık. Kimisi Twitch üzerinden yayını izleyerek drop düşürerek alacağımızı söylüyor, kimisi yayın sürerken girip kütüphaneye ekleyeceğimizi söylüyor. Aydınlatacak birileri yok mu?

22.00 vaktinde uPlay aracılığı ile oyunu hesabına ekleyeceksin.
Yaklaşık 1 saat vaktin olacak diye hatırlıyorum.

Not : Sadece mantık üzerine kurulu bir düşüncedir. Farklı bir şekilde alınıyor olabilir.

Uplay'den yayın izleyince geliyor sanırsam. Ama yayın anımda mı yoksa yayından sonra mı bilmiyorum.

Ubisoft'un resmi oyun platformu UPlay programını indirip kurduktan sonra oyunun ücretsiz yayınlanma saatini bekleyeceksin sonra oyunu kütüphane ekledikten sonra indirmesen bile oyun artık senindir.

Ubisoft'un resmi oyun platformu UPlay programını indirip kurduktan sonra oyunun ücretsiz yayınlanma saatini bekleyeceksin sonra oyunu kütüphane ekledikten sonra indirmesen bile oyun artık senindir.
İlla bilgisayara mı yüklemek gerekli? Telefondan olmaz mı?

Bildiğim kadarı ile oyun kütüphanenize eklemeniz için PC şart ama deneyebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…