Watch Dogs 2 nasıl?

Grafikleri güzel, Müzikleri güzel, Oynanış fena sayılmaz, Hikaye olarak güzel ama daha iyi olabilirdi, Hack için geliyorsan çok büyük beklentin olmasın. Sadece bir şeyleri bulup çeviriyorsun. Yeni araçlar var güzel.

(Bir fan olarak yazıyorum.)

Puan 10/7.5 ama Watch_Dogs 1'den daha iyi olduğu kesin.

Hocam o oyunun hikayesini tam anlamadım. Hackleye hackleye nereye gidiyoruz?

Hocam o oyunun hikayesini tam anlamadım. Hackleye hackleye nereye gidiyoruz?
1. oyundan bahsediyorsunuz sanırım.

Hack'leye hack'leye işler yapıp bütün CTOS server'larını alıyoruz. İşte yanında bir kaç kötü var onlar falan derken T-Bone ile falan çalışıyoruz ondan sonra Clara ölüyor Aiden'da başkanın bir kadını öldürdüğünü haber kanalına yayıyor. Sonra ana CTOS binasını hack'lerken Damien (oyun başındaki adam) Bizi engelliyor ve binayı hack'lememizi engelliyor. Daha sonrasında diğer binalardan biraz kafanızı karıştırarak diğer binaları hack'liyorsunuz. Sonra bütün şehrin elektriğini kesip Damien'ı öldürüyorsunuz hikaye bitiyor.
Başlarda hack'leme falan filan sonra anlattıklarım.
Watch Dogs 1'in yanına yanaşamaz. Hem de hiçbir konuda. Watch Dogs 1 fersah fersah daha iyi bir oyun.
Hikaye olarak daha iyi ancak diğer konularda Watch_Dogs 2 daha iyi bir oyun.

1. oyundan bahsediyorsunuz sanırım.

Hack'leye hack'leye işler yapıp bütün CTOS server'larını alıyoruz. İşte yanında bir kaç kötü var onlar falan derken T-Bone ile falan çalışıyoruz ondan sonra Clara ölüyor Aiden'da başkanın bir kadını öldürdüğünü haber kanalına yayıyor. Sonra ana CTOS binasını hack'lerken Damien (oyun başındaki adam) Bizi engelliyor ve binayı hack'lememizi engelliyor. Daha sonrasında diğer binalardan biraz kafanızı karıştırarak diğer binaları hack'liyorsunuz. Sonra bütün şehrin elektriğini kesip Damien'ı öldürüyorsunuz hikaye bitiyor.
Başlarda hack'leme falan filan sonra anlattıklarım.

Hikaye olarak daha iyi ancak diğer konularda Watch_Dogs 2 daha iyi bir oyun.
Diğer hiçbir konuda da iyi bir oyun değil. Ergen eğlencesi vasat üstü bir oyun WD2. Satış rakamları da birebir aynısını söylüyor. Ayrıca WD1'in hikayesini anlatmışsınız, hikayeyi de gram anlamamışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı