Watch Dogs 2 vs Mafia 3 vs Just Cause 3

Mafia serisinden çok farklı şeyler beklenmez. Gameplay izleyerek karar verebilirsiniz.

Just Cause 3 içlerinde en iyisi, hiç değilse oyun kendi adına yakışır kalitede eğlendiriyor. Mafia 3 serinin yüz karası, adına yakışmayan kötü bir oyun. WD 2 ise yine beklentileri karşılayamamış bir oyun, oyunu PS4de oynayan arkadaşlarım beğenmedi ben de PCde denedim malesef WD 2 yine hayal kırıklığı.

Mafia 3 dışında ikisi de oynanabilir. Mafia 3' ün görev yapısı kendini çok tekrar ediyor ve oynanış olarak pek keyifli gelmedi bana. Watch Dogs 2'yi daha oynama fırsatı bulmadım ama aldığı eleştiriler güzel. Üçü arasında favorim Just Cause 3.

Mafia 3 dışında ikisi de oynanabilir. Mafia 3' ün görev yapısı kendini çok tekrar ediyor ve oynanış olarak pek keyifli gelmedi bana. Watch Dogs 2'yi daha oynama fırsatı bulmadım ama aldığı eleştiriler güzel. Üçü arasında favorim Just Cause 3.
Peki hocam sizce bu 3 oyundan hangisinin grafikleri daha güzel.

Just Cause 3 nispeten daha eski olduğu için WD2 ve Mafia 3 daha güzel görünüyor diyebiliriz. Bence WD2 daha ön planda.
Hocam peki gta 5 ile watch dogs 2 arasında grafik farkı var mı ? Watch dogs 2 daha sonra çıktı ama bana göre sanki çok fark yok Gta 5 2015 yılında çıkmasına rağmen Pc için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı