Just Cause 3 vs Just Cause 4

Kloox

Hectopat
3-4 saat Just Cause 3 oynamış birisiyim ve konusuna hakimim. Bilgisayarıma format attıktan sonra tekrar oyunu indirecektim ama kararsız kaldım. Herkes 4'ü hem grafik hem oynanış açısından kötülediği için ikisi arasında gidip geliyorum. Cidden dedikleri kadar kötü mü? İkisi de varken 3'ü oynamak daha mı mantıklı?

3-4 saat Just Cause 3 oynamış birisiyim ve konusuna hakimim. Bilgisayarıma format attıktan sonra tekrar oyunu indirecektim ama kararsız kaldım. Herkes 4'ü hem grafik hem oynanış açısından kötülediği için ikisi arasında gidip geliyorum. Cidden dedikleri kadar kötü mü? İkisi de varken 3'ü oynamak daha mı mantıklı?

Just Cause 2'nin grafikleri ve mekanikleri 4'ten daha iyi denebilir. Just Cause serisi 3'den sonra bozmuştur. 3 derim ben.

Kesinlikle 3 hatta 2 diyorum ben. 4 de saçma sapan karanlık bir hikaye yapmaya çalışmışlar ama olmamış. Oynanışı da nasıl başarmışlarsa 3'den direk alma olduğu halde kötü. 2.oyun hala seride ki en iyisi.

Her iki oyunuda oynamış bulunmaktayım, (Just Cause 3 Steam'de 10 saat PS4'te rahat 30 saatim var, Just Cause 4 Steam 4 saat) fakat aralarından en çok Just Cause 3'ü beğendim çünkü grafikler ve mekanikler 3'te daha iyi, örneğin Just Cause 3'te büyük varili patladığında sanki gerçek gibiydi fakat Just Cause 4'te bu durum tam tersi aynı oyuncak gibi oyuna gereksiz bir sürü özellik gelmiş, haritayı açtığımda gereksiz bir sürü şey önüme geliyordu ve köprü meselesi Just Cause 3'te uzun köprüler vardı, yeni oyunda bunu söylemek imkansız, dandik bir köprü tasarımı yapılıp konulmuş eğer alacaksanız Just Cause 3 alın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı