Watch Dogs açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

murat48

Hectopat
İyi günler kolay gelsın. Ben Watch Dogs yukledım fakat açılmıyor. Burada sizden öğrendiğim Process Monitor ile oyunu raporladım. Lütfen raporu inceleyerek bana bir çözüm yolu verin. Şimdiden teşekkürler. Ekran resmini de çektim. Oyunun masaüstü ikonu oluşmadı fakat oyunu açmaya çalısştığımda ekrana Watch Dogs intro resmi geliyor ve ardından siyah ekran geliyor ve oyun açılmıyor.

DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar deneyin. Oyun orijinal mi?

Sistemini yaz sistemin kaldırmıyor olabilir.

AMD FX(tm)-6100 six-Core Processor 3.30 GHz işlemci. 8 GB RAM. AMD Radeon R7 200 series 2 GB ekran kartı ve Win10 Pro.
Ayrıca bu sistemle rahat bir şekilde GTA 5 oynadım.

@murat48 oyun orijinal mi crack mi?

Torrent bağlantısı ile indirdim orijinal değil ve gömülü crack.

DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar deneyin. Oyun orijinal mi?

Hayır orijinal değil eğer yetkılıyseniz eklediğim rapora göz atar mısınız? Lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen ücretsiz olarak falan dağıtılıyordu. Rapora baktım bir sorun yok gibi gözüküyor. Orijinal olmadığından açılmıyor olabilir.

Setup ile oyunu kurarken ilk başta file not found adlı bir hata aldım. Daha sonra biraz araştırdım ve bir çözüm bulduğumu sandım. Ve C++ redist 2008 SP1 X86 ve X64. C++ redist 2010 SP1 X86 ve X64 yazılımlarının yüklemesini devre dışı bıraktım. Ayrıca uptade DirectX IDE devre dışı bıraktım. Etkin olan sadece 'download and ınstall Microsoft net Framework 3.5 Client profile(255, 6MB ) ve verif files integrity after install ' seçenekleri etkin kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı