Watch Dogs Legion alınır mı?

glad0s34

Centipat
Başlıkta dediğim gibi. Watch Dogs serisi %85'e kadar indirime girdi. WD 2'yi zaten almıştım zamanında 50 TL'ye. WD Legion 65 civarlarında alınır mı? Fiyatı çok uçabilir gibime geliyor (WD 2 200 TL'den 700 TL'ye çıktığı için bunu da öyle bekliyorum). Fikirlerinizi merakla bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun araba sürme mekaniği beni deli ediyordu. Bu sebepten oyunu sevmedim. Eğer oynayacaksanız bence alabilirsiniz ama sırf fiyatının artacağını düşündüğünüzden dolayı oynamayacağınız oyuna boş yere para vermemenizi tavsiye ederim.

Almayın, günümüz ülke şartlarında ucuz bir şey gördük mü kullanmayacak olsak bile alasımız geliyor maalesef ama artık yavaştan şu huyumuzu terk etmeliyiz. WD Legion beş para etmez bir oyun, 50 lira para değil artık evet ama en nihayetinde parayı yoldan geçerken çöpe atmaya gerek yok. O paraya indirimde güzel oyunlar alınır, en kötüsünden… ne bileyim Game Pass alınır 1 aylık. Hiçbir şey alınmayıp cepte boş boş beklese bile daha hayırlı ve gururlu bir misyona hizmet etmiş olur. Yani kısaca, gerek yok.

Oyunun araba sürme mekaniği beni deli ediyordu. Bu sebepten oyunu sevmedim. Eğer oynayacaksanız bence alabilirsiniz ama sırf fiyatının artacağını düşündüğünüzden dolayı oynamayacağınız oyuna boş yere para vermemenizi tavsiye ederim.
Oynamayacağım demedim. Zaten ben hikayesi olmasa asla almam. Hikayesi/senaryosu olan oyunları merak ediyorum. Yani alsam yine bir ara bazı hikaye oyunlarını bitirip ona geçerim diye düşünüyorum.

Aga ben oynadığımda aşırı baymıştı 3.saatinde atmıştım bir kenara ama yine de sen bilirsin ben zevk alırım diyorsan al ama bence sıkıcı bir oyun.
Görevlere tek cümlelik bir özet geçer misin?

Almak istediğiniz bir oyun yoksa veya o paraya ihtiyacınız yoksa tabiki. İyi bir oyun değil WD Legion ama oynanır, özellikle de önceki oyunları sevdiyseniz.
WD 2 yi sevdim ben ama bazı görevleri çok zor olduğundan tam bitiremedim. Ben böyle açık dünya oyunlarının hikayesinden dolayı tercih ediyorum. Senaryosuz oyun alınsa o da battle Royale olur.

Almayın, günümüz ülke şartlarında ucuz bir şey gördük mü kullanmayacak olsak bile alasımız geliyor maalesef ama artık yavaştan şu huyumuzu terk etmeliyiz. WD Legion beş para etmez bir oyun, 50 lira para değil artık evet ama en nihayetinde parayı yoldan geçerken çöpe atmaya gerek yok. O paraya indirimde güzel oyunlar alınır, en kötüsünden… ne bileyim Game Pass alınır 1 aylık. Hiçbir şey alınmayıp cepte boş boş beklese bile daha hayırlı ve gururlu bir misyona hizmet etmiş olur. Yani kısaca, gerek yok.
Size hak veriyorum hikaye oyun merakımdan bunlar. Kötü çıkar diye hiç düşünmüyorum :)
Sıkıcı oyun almak istemem teşekkür ederim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı