Watch Dogs Legion alınır mı?

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Arkadaşlar CS'den kasa düştü ve Watch Dogs Legion 47,25 olmuş. Sizce alınır mı? Oynayıp deneyimleyen var mı?

Yok knk alınmaz leş oyundur. Watch Dogs serisini bozmustur sahsimca. Baska bir oyuna bakmani ya da csden cikanlari biriktirip baska bisey almani oneririm
Tavsiye için teşekkürler almıyorum o zaman .

47 TL'ye değecek bir oyun, evet o kadar başarılı sayılmaz ama oynanmayacak türden de değil. Ekstra paran varsa Gold sürümü almanı öneririm, Watch Dogs 1 ve tüm DLC'leri + Legion'un da DLC'leri geliyor.

3 oyunu da en az 2 kere bitirmis olarak diyorum ki serinin en iyisi WD2. Cok aydinlik ve ic karartmiyor. Legion'da da bloodline Aiden Pearce eklentisi guzel. 1 de cok cok iyi bir oyun fakat bana cok karanlik bir temasi var gibi geldi. 2 alin derim.
Arkadaşlar CS'den kasa düştü ve Watch Dogs Legion 47,25 olmuş. Sizce alınır mı? Oynayıp deneyimleyen var mı?

3 oyunu da en az 2 kere bitirmis olarak diyorum ki serinin en iyisi WD2. Cok aydinlik ve ic karartmiyor. Legion'da da bloodline Aiden Pearce eklentisi guzel. 1 de cok cok iyi bir oyun fakat bana cok karanlik bir temasi var gibi geldi. 2 alin derim.
2 pahalı hocam, 55 tl var cüzdanda onun için yazdım . Legion'u korsan olarak denedim leş gibi beğenmedim zaten almıyorum onun için.

2 pahalı hocam, 55 tl var cüzdanda onun için yazdım . Legion'u korsan olarak denedim leş gibi beğenmedim zaten almıyorum onun için.
O zaman 1 alin hocam isterseniz 3 gerçekten en kotu oyun

Oyunun kendisi çöp ve optimizasyon sıkıntılı ama WD1 için Gold alınır.

Geri
Yukarı