Watch Dogs Legion oynanması için Watch Dogs 1-2 alınmalı mı?

tunasimsek0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben Steam dolara geçmeden önde Watch Dogs Legion almıştım ve henüz oynamadım ve serinin 1&2. oyununu Epic Games'ten almam lazım mı? Almazsam hikayeyi anlayabilirim.

Niye Legion sevilmiyor.

Serinin en saçma oyunu ana karakterin yok önüne geleni 1 2 görev yapıp ekibine katabiliyorsun. Hatta bir suikastçı var yaşlı kadın tanıtımında görülmüştü bunu ekibe kattım 20 dakikada 200M yürüyebildim. Sürüş dinamiği cidden berbat oyunun hikayesi bile yok denilebilir bir saatten sonra görevler birbirini tekrarlıyor hep ama dediğim gibi kendin deneyip gözlemleyebilirsin. Benim için Watch Dogs 1'in ana konusu her zaman en iyi olarak kalacak.

Serinin en saçma oyunu ana karakterin yok önüne geleni 1 2 görev yapıp ekibine katabiliyorsun. Hatta bir suikastçı var yaşlı kadın tanıtımında görülmüştü bunu ekibe kattım 20 dakikada 200M yürüyebildim. Sürüş dinamiği cidden berbat oyunun hikayesi bile yok denilebilir bir saatten sonra görevler birbirini tekrarlıyor hep ama dediğim gibi kendin deneyip gözlemleyebilirsin. Benim için Watch Dogs 1'in ana konusu her zaman en iyi olarak kalacak.

Legion'u iade etmeli miyim?

Legion'u iade etmeli miyim?

Sanırım Epic'in de iade politikası Steam ile aynı.

1700606540782.png

2 saati geçmeden bir dene derim baktın sardı devam et, benim gibi beğenmezsen iade edebilirsin sana kalmış.

Geri
Yukarı