Çözüldü Watch Dogs Legion oyun blurlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RegithSJ

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Merhaba arkadaşlar. Benim oyunum dün akşamdan beri böyle. İlk başta basit bir hata sanıp oyundan çık gir attım ancak düzelmeyince PC'ye res attım. Ancak hiçbir şekilde düzelmedi çogu yere yazdım ve çözümünü bulamadım. Oyunu silip yüklemek istemiyorum. Eğer bunun çözümünü biliyorsanız söylerseniz çok sevinirim Watch Dogs Legion'u seven bir insanım. Neyse iyi günler dilerim.

Ekran görüntüsü: Not: Oyunun içinde de aynı hata var ve ayarları bile açamıyorum göremedigim için.

Dosya Ekleri

• 1700224759799.png
    1700224759799.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 29
Çözüm
Oyun filtresi açık kalmış gibi gözüküyor. Ekran kartı arayüzünden kapatmayı deneyin.
Oyun filtresi açık kalmış gibi gözüküyor. Ekran kartı arayüzünden kapatmayı deneyin.

Çözüm

Deniyorum hemen.

İnternet bağlantısı ile alakalı modemi kapat aç ya da masaüstünden yeniden bağlanmayı deneyebilirsin aynısını konsol üzerinde yaşadım bende.

Hemen deneyeceğim.

Çok teşekkür ederim oyun filtresi açık kalmış :D sorun çözüldü herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı