Watch Dogs Ön Sipariş Playstore'da 60 TL

Alınmıyor, ödeme sırasında bir hata oluştu deyip son adımda başarısız oluyor ve site çok yavaş bende mi böyle sadece acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bende de öyleydi ancak şimdi alabildim.
Yapılması gereken bir tuşa bastığınız zaman bekleyin üst üste basmayın o zaman sorun olmadan yapılabiliyor.
Ama şu Playstore'un bu site rezaletinden artık kurtulması lazım. Bu adamlar bu işte tek el oldukları sürece kendilerini geliştiremeyecekler. Artık karşılarına sağlam bir rakip çıkması lazım, herkes daha güzel şeylere ulaşabilsin.

Evet bende de öyleydi ancak şimdi alabildim.
Yapılması gereken bir tuşa bastığınız zaman bekleyin üst üste basmayın o zaman sorun olmadan yapılabiliyor.
Ama şu Playstore'un bu site rezaletinden artık kurtulması lazım. Bu adamlar bu işte tek el oldukları sürece kendilerini geliştiremeyecekler. Artık karşılarına sağlam bir rakip çıkması lazım, herkes daha güzel şeylere ulaşabilsin.

Ben de almaya çalışıyorum. Fakat mobil ödemeye evet cevabını verdiğimde dakika hala ilerliyordu ve ödeminiz alındı yazdığı halde altta işlem gerçekleştirilemedi mesajı çıktı karşımda. Sizce karşıya ödeme gitmiş midir? Oyun oyunlarım bölümünde görünmüyor. Bir daha sipariş vermeyi düşünüyorum. İki defa ödeme yapmış olur muyum sizce?

Bende de ödeme kanalında sorun oluştu hatası veriyor ve alamıyorum. Destek sistemi de yardım etmiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı