Watch Dogs orijinali çıkmadan korsanı mı çıktı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi forumlar. Özellikle Facebook'ta görüyorum. Herkes oyunun korsan linkini paylaşıyor. Bir çok sitede de var Watch Dogs. Oyunun daha orijinali bile çıkmadan böyle bir şeyin olması mümkün mü? Sizce bu dosyalar gerçek mi yoksa GTA V'in PC'ye çıkmadan önce paylaşılan fake dosyaları gibi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır gerçek Skidrow dün crackledi oyunu. Ona bakılırsa AC4'de 3 gün önce cracklenmişti ancak GTA V olanlar fake dosyalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
En yüksek ekran kartım olsa yinede Ultra'da oynamam. Ne gerek var pc'yi zorlamaya ? :) High ayarlarında oynarım yeter bana. Ultra şart mı. :D

ferdi demir, zorlama falan olmaz. Zorlayınca zarar görecek olsa zaten o kadar akıcı oynatamazdı. Sizin bileceğiniz iş. Hem eğer ekran kartını zorlamazsanız, işlemciniz yorulur. :D

Doğru fakat hiç bir zaman ultra takıntılarım olmadığı için öyle dedim. Bana kalsa gereksiz effect'leri bile medium yaparım. :D O değilde benim pc'de nasıl olacak günlerdir onu düşünüyorum artık hayırlısı. :D

Oyun çoktan korsan çıktı hatta oyunu bitirenler ve test videoları çekenler bile var. Buyurun, GTX780Ti ile Ultra detaylar da gözünüz şenlensin :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı