Watch Dogs Steam'den alınınca Ubisoft açılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ayrna

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam üzerinden Watch Dogs oyununu satın aldım ve Ubisoft key istiyor. Ama Steam key vermeyen bir şirket olduğundan dolayı ne yapacağımı bilmiyorum. Oyun açılmıyor.

Oyun Ubisoft’un olduğu için Ubisoft’tan açmak zorunda. Ya direkt Uplay'i açıp oradan açacaksınız ya da Steam'den bu şekilde.

Ubisoft desteğe yazdım. Bekliyorum bakalım. Uplay işi nasıl oluyor. Bir de madem oyun key istiyor neden key vermiyor Steam.
Hocam Kütüphane sekmesinde oyuna sağ tıklayın ve cd Anahtarını Göster seçeneğini seçin. Bunu bir dener misin? Uplay hesabınız ile Steam bağlı olması lazım, değilse bağlayın. Otamatikmen Uplay kütüphanenize düşmesi lazım sonra oyunu İndire basınca da Uplay'den indirmeye başlaması lazım diye biliyorum.

Hocam kütüphane sekmesinde oyuna sağ tıklayın ve CD anahtarını göster seçeneğini seçin. Bunu bir dener misin? Uplay hesabınız ile Steam bağlı olması lazım, değilse bağlayın. Otamatikmen Uplay kütüphanenize düşmesi lazım sonra oyunu indire basınca da Uplay'den indirmeye başlaması lazım diye biliyorum.

O şekilde CD anahtarına baktım fakat yoktu Uplay'den denemem lazım son çare. Steam oradan CD kopyalayıp iade ediyorlar diye CD vermeyi bırakmış.

Steam farklı bir Ubisoft hesabı ile daha önceden eşleşmiş olabilir mi?
Hayır ilk kez Ubisoft oyunu aldım.

O şekilde CD anahtarına baktım fakat yoktu Uplay'den denemem lazım son çare. Steam oradan CD kopyalayıp iade ediyorlar diye CD vermeyi bırakmış.

Hayır ilk kez Ubisoft oyunu aldım.
Bu arada Uplay dediğiniz şeyi araştırdım ve benim sorun yaşadığım uygulama gelmiş Uplay kalkmış. Yani yerine Ubisoft Connect gelmiş. Mecbur destek mesajını bekleyeceğim.

Dönüş yapmadıkları için iade talebi oluşturdum. Bidaha da Ubisoft oyunu almam artık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı