Watch Dogs tüm platformlar için ilkbahar 2014'e ertelendi!

Evet üzücü bir haber ile karşınızdayız. Watch Dogs'un çıkmasına 1 ay kala bir haber yayınlandı ve oyunun tüm platformlar için 2014'ün İlkbahar'ına ertelendiği açıklandı. Ne yapak ne edek biz şimdi... Ubisoft umarım ertelediği şeyin karşılığını iyi verir.

Haber kaynağı : Watch Dogs Delayed Until Spring 2014

Los Santos haritası bize bilmem kaç ay yetmez diyen o kadar Rockstar'a sallayan firmacık oyunu mu ertelemiş. :D

Ben de diyorum ki:
Slepping Dogs'u beklemek için 1 ay yetmez! 4 ay daha bekleyin.

Rockstar olsam laf sokarım bunlara. GTA V size 2 ay değil 4 ay yetecek cinsinden.

Los Santos haritası bize bilmem kaç ay yetmez diyen o kadar Rockstar'a sallayan firmacık oyunu mu ertelemiş. :D

Ben de diyorum ki:
Slepping Dogs'u beklemek için 1 ay yetmez! 4 ay daha bekleyin.

Rockstar olsam laf sokarım bunlara. GTA V size 2 ay değil 4 ay yetecek cinsinden.
Ben hâlâ Saints Row 4'ün GTA 5'in çıktığı gün yayınladığı DLC'ye gülüyorum. :D

GTA-V-GAT-V-592x.jpg

Bu tartışmada aslında Watch Dogs'un da GTA 5'den üstün yanları olduğunu güzel bir şekilde anlatmışlar.

GTA 5 daha iyi bir oyun, ancak Watch Dogs'un da GTA 5'den çok ta bir geri kalır yanı yok. Hele ki dedikleri gibi GTA 5'den daha büyük haritaya sahipse oyun, ki bence Ubisoft böyle bir yalan söyleyemez söylediğine göre demek ki Watch Dogs'un haritası GTA 5'den daha büyük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı