Watch Dogs ücretsiz Türkçe yama

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Watch Dogs serisinin ilk oyununa ücretsiz Türkçe yama kurmayı göstereceğim, ücretsiz Türkçe yama linkini paylaşan @Mutlu Arıcık 'a teşekkür ediyorum :)
Bu adresten yamayı indirin. Aşağıda alternatif link 1, 2, 3 var, 2.den indirmenizi öneririm. İndirdikten sonra oyununuzun ana dizinine gidin. Epic Games'ten indirenler için: C:> Program files> Epic Games> watchdogs. Direk bu dizine yapıştırın dosyaları. Oyuna giriş yaptığınızda oyun Türkçe olacaktır. Dosyaları yüklemeden önce orijinal dosyaları herhangi bir hataya karşı yedek almayı unutmayın! İyi oyunlar dilerim.
Edit: Videolu anlatım eklenmiştir. İnternetim pek iyi olmadığından videoyu kısa tutmak istedim, anlatım bozuklukları için kusura bakmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Keşke resimleri de ekleseydiniz. Orada bilgisayarı zombiye çeviren garip indirme butonundan da var. Bunun yanında çevirmenin kendi sitesi varsa onu da ekler misiniz?

Keşke resimleri de ekleseydiniz. Orada bilgisayarı zombiye çeviren garip indirme butonundan da var. Bunun yanında çevirmenin kendi sitesi varsa onu da ekler misiniz?
Video çekmeye karar verdim, çekip upload edeceğim. Şimdilik bu SS ile nereden indirebileceğinizi görebilirsiniz.
Ek Açıklama 2020-07-22 232859.png

Hayır değilim :)

Yamayı benim çevirdiğimi ctOS merkezlerini hackledikten sonra içerideki video kayıtlarını da hackleyip bakarsanız, video isimlerinden anlayabilirsiniz. Birinde nickim, birinde de adım soyadım yazıyor.

CTOS_GOZLEM_158923578_SIZINTISI şeklinde yazıyorlar.
https://i.ytimg.com/vi/nYklmfKPXRE/maxresdefault.jpg şu şekilde olan videolardan bahsediyorum.

Yama kırıldığına göre V2 sürümünü yapayım diyorum. Yazım hatalarını düzeltmek adına. Varsa gözünüze çarpan yerler benimle paylaşabilirsiniz.

Hayır değilim :)

Yamayı benim çevirdiğimi ctOS merkezlerini hackledikten sonra içerideki video kayıtlarını da hackleyip bakarsanız, video isimlerinden anlayabilirsiniz. Birinde nickim, birinde de adım soyadım yazıyor.

CTOS_GOZLEM_158923578_SIZINTISI şeklinde yazıyorlar.
https://i.ytimg.com/vi/nYklmfKPXRE/maxresdefault.jpg şu şekilde olan videolardan bahsediyorum.

Yama kırıldığına göre V2 sürümünü yapayım diyorum. Yazım hatalarını düzeltmek adına. Varsa gözünüze çarpan yerler benimle paylaşabilirsiniz.
Sorun yok, yama oldukça temiz.

Geri
Yukarı