Watch Dogs yaması güvenilir mi?

Net bir şey söylemek için ilgili dosyaların Hybrid Analysis raporu paylaşın. Şu an rehberin linkini atamıyorum konuya bakan biri atarsa sevinirim.

Emin konuşmayacağım çünkü sadece şüpheli. Zararlı değilse bile yüksek ihtimal bilgisayarınızda bir güvenlik açığı yaratacaktır tavsiye etmem.
bunu hangi virüsten anladınız acaba?

Net bir şey söylemek için ilgili dosyaların Hybrid Analysis raporu paylaşın. Şu an rehberin linkini atamıyorum konuya bakan biri atarsa sevinirim.
yamanın boyutu 100mb nin üzerinde oldugu için hybrid analysis yapamıyorum ne yapabilirim?

Son düzenleme:
rar da 4 tane virüs gözüküyor . 2.attıgım linkteki 9 tane virüs olan şey ne acaba
50-60 güvenlik sağlayıcısı arasından yalnızca 5-10 tanesi zararlı olduğunu belirtmiş. Kesin bir şey söylemek için en az 30-40 Programın zararlı demesi gerek ya da Hybrid Analysis raporu gerek.

Tespit edilen False-positive olabilir. O yüzden diyorum bunları.

50-60 güvenlik sağlayıcısı arasından yalnızca 5-10 tanesi zararlı olduğunu belirtmiş. Kesin bir şey söylemek için en az 30-40 Programın zararlı demesi gerek ya da Hybrid Analysis raporu gerek.
daha öncede yazdıgım gibi yama 100mb nin üzerinde o yüzden analiz edemiyorum başka ne yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı