Watch Dogs'da neden grafikler kısıldı ?

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B
E3'ten beri göz boyamak için grafikler şişirildi çok çok beğeni aldı ama durum ortada, böyle oldu diye oyundan nefret etmek mi lazım.
Hayır, oyun güzelse oynarız.

Bence Kısılma diye birşey söz konusu değil. Çünkü 2012 deki videoda PC üzerinden oynamışlardı ve o yıl çok güçlü bir PC üzerinden oynamak demek PS4 ten çok daha iyi görüntüleyebilecek olması demek. Yine de büyük konuşmayayım ama zaten şunun şurasında 1 ay kaldı çıkmasına oyunun, hepberaber bekleyip göreceğiz. Ben aylar öncesinde DEDSEC Edition'ını ön sipariş vermiştim hala da pişman değilim.

Şu oyuna pişman olurum denir mi yahu? Hiçbir zaman sıkılmayacağın, yeri geldi mi kucağına alıp sallayacağın bir oyun geliyor işte. Yok grafikleri kısıldı, yok o oldu, yok bu oldu. Böyle oyun mu beklenir? "Oyun geliyor, sabırsızlanıyorum!" dersin, kapatırsın olayı. Gerisinde ne olacağını seni ilgilendirmez, çünkü sen zaten o oyunu oynamayı istiyorsun. (Ne demeye çalıştığını kendisi bile anlamadı.) Kısacası, grafiklere bu kadar takıntılı kalmayın. :)

Ubisoft'dan bahsediyoruz. Eline hangi oyunu alsa ya seri yapmaya calisan ya da batiran bir firmadir.(Bknz:Assassin's Creed, Far Cry) Potansiyelleri, imkanlari ve yetenekleri harika. Fakat bu potansiyeli gun isigina cikaramiyorlar. Oyun dunyasinda guvenmedigim iki firma; EA Games ve Ubisoft. Acgozlu firmalardan bu haberleri duyduguna sasmamalisin. Nesnel olmaya calissam da bir yere kadar..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0:16'dan sonrasını izle konu için. Yeni nesil konsolların nasıl olacaklarını bilmedikleri için eski nesile göre tasarlanmış.

Yeni nesil motor tasarliyorsun. Yeni nesil oyun yaziyorsun. Bir de Ps3 ve Xbox360 gore tasarliyorsun. Bu potansiyeli degerlendirecek kafa yok ki abi. Bu arada GTA 5'in hayrani degilim. Ama Rockstar muthis bir firma. Ubisoft yanindan bile gecemez.

Ubisoft'dan bahsediyoruz. Eline hangi oyunu alsa ya seri yapmaya calisan ya da batiran bir firmadir.(Bknz:Assassin's Creed, Far Cry) Potansiyelleri, imkanlari ve yetenekleri harika. Fakat bu potansiyeli gun isigina cikaramiyorlar. Oyun dunyasinda guvenmedigim iki firma; EA Games ve Ubisoft. Acgozlu firmalardan bu haberleri duyduguna sasmamalisin. Nesnel olmaya calissam da bir yere kadar..

Assassin's Creed konusunda haklısın fakat Far Cry konusunda ben pek öyle düşünmüyorum. 3. oyununu çok beğendim. Bu arada Watch Dogs tam olarak ne zaman çıkacak?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı