WATCH_DOGS - AIDEN PEARCE Şapkasını Türkiye'den Nasıl Temin Edebilirim?

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar aslında bunları Türkiye'de bulamayacağımı biliyorum. Benzerlerini satın almak istiyorum. Watch_Dogs'a özel olmasınlar. Yani siyah üzerinde marka olmayan bir şapka da olabilir. Arkasındaki kemer gibi şey o şekilde olursa çok iyi olur. Marka etiketi içinde olsun. İstediğim bu. Diğerinde de asker desenli olmasın da ne olursa olsun gibi bir düşünceye sahibim. yani o da siyah yada o tip koyu renklere sahip olsun. Böyle bildiğiniz ürünler varsa lütfen paylaşın.

1. Ürün (Şapka)

2. Ürün (Ne olduğunu bilmiyorum)

Gittigidiyor gibi sitelerden bulabilirsin. Ama bulman çok zor. Ben bir ara özel yaptırmayı planlıyordum.

2.Ürün Aiden'ın maskesi :) Bu tür ürünleri Türkiye'de bulman biraz zor. Amazon'da belki varsa ordan temin edebilirsin.

Aynısını istemiyorum. Özellikle de şapkanın. Aslında aynısı çok iyi olur ama hem pahalı olacak hem Gidip bir mağazadan satın almam gerekiyor. İnternetten alışveriş yapmayacağım. Maske için eşarp gibi anlamlar çıkıyor, onun da benzerlerini yolsa görüyordum çok önceden. Artık görmüyorum. Görsem nereden aldıklarını soracağım. Şapka için mesela Adidas markasının benzer ürünlerini istiyorum. Marka önemli değil. Siyah olsun ve üstünde marka belli olmasın. Bir de arkadaki ufak kemeri o şekilde olmalı.

Sipariş vermeyeceğim. Gittigidiyor gibi yerlerde bulursam almayacağım. Benim mağazada bulmam lazım. Cevahir Alışveriş Merkezi gibi yerlerde bulsam çok iyi olur.

Şapka bu tip bir şey olabilir. Ama dışında, üstünde markayı belli edecek bir şey istemiyorum.

635312722460276305 (2).jpg
635412188416497489 (1).Jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı