watchOS 9 Çıktı! İşte Yenilikleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
watchOS 9 Yenilikleri

Apple tarafından iOS 16 ile birlikte Apple Watch sahipleri için watchOS 9 güncellemesi yayınlandı. İşte watchOS 9 yenilikleri… Yeni saat arayüzleri, yeni bildirimler ve Podcasts uygulaması, Workouts uygulaması için yeni özellikler, uyku aşamaları takibi, ilaç izleme uygulaması İlaçlar, yenilenen Takvim uygulaması ve dahası yeni sürümün yeniliklerinden sadece bazıları. watchOS 9 Yenilikleri Saat Kadranları Astronomi artık […]

Devamı: watchOS 9 Çıktı! İşte Yenilikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Akşamdan beri iOS 16 ve WatchOS 9 güncellemelerini yapmaya çalışıyorum. İnanılmaz yavaş indirdi ikisini de. iOS birkaç saat önce bitti, WatchOS anca şimdi yükleyebiliyorum.

Akşamdan beri iOS 16 ve WatchOS 9 güncellemelerini yapmaya çalışıyorum. İnanılmaz yavaş indirdi ikisini de. iOS birkaç saat önce bitti, WatchOS anca şimdi yükleyebiliyorum.
3 saat 16 sürdü, şimdi de 9 güncellemesine geçtim hayırlısıyla :D Muhtemelen yüklenme felan olduğu için böyle olmuş olabilir. Çünkü ben ilk defa bir işletim sisteminin saatini bekleyip gelir gelmez yükledim.

3 saat 16 sürdü, şimdi de 9 güncellemesine geçtim hayırlısıyla :D Muhtemelen yüklenme felan olduğu için böyle olmuş olabilir. Çünkü ben ilk defa bir işletim sisteminin saatini bekleyip gelir gelmez yükledim.
Ben de öyle. İlk defa saatini bekleyip de anında yüklemeye bastım. Neyse ki ikisi de bitti şu an itibariyle. Özelleştirelim bakalım. 🤣

Vallahi iOS bekliyorum 15 dakikası kaldı. Saatinde şarjı yok dolsun yükleriz ;). Ayrıca iPhone 11 için pil yüzdesi getirmeyen Apple -1!
Beni de üzmedi değil hocam. 7 Plus kullanırken çok işime yarıyordu.. Çıkar çıkmaz 11 aldık fakat Apple o kadar para bayılmamıza rağmen bizi hiç etti..

Geri
Yukarı