WaterMark.exe çalışmayı durdurdu hatası

HUNTER

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, çoktandır bir hatayla karşılaşıyorum ve bu hata da başlıkta belirttiğim bibi WaterMark.exe nin çalışmayı durdurması. Bu hata hemen hemen her programı açarken, videolar arasında geçiş yaparken ve daha bir çok şeyde karşıma çıkıyor, bazı programları açarken 2 tane (Fraps mesela), bazı programları açarken de daha fazla sayıda karşıma çıkıyor bu hata, ve MSI afterburner'ı açtığımda ise ard arda hiç durmadan açılıyor ve bilgisayarı resetlemek zorunda kalıyorum. Norton 360 ile bilgisayarı tarratığımda hiçbir şey yokmuş gibi gözüküyor ama bu problem hep var aslında. Biraz araştırdıktan sonra öğrendim ki bu aslında bir virüsmüş. Ben bu hatadan/virüsten nasıl kurtulabilirim?

Kaspersky recue denedikden sonra Bilgisayarında Test yazılımları varsa kaldır. Watermark Test yazılımıda mevcut olduğunda belki başlangıca atamış olabilirsin veya bozulmuş olabilir. Denetim masasını kontrol et futuremark üreticisi olan watermark varmı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı