Rehber WattMan hatası

Bendeki de Sapphire hocam. Siyah ekran sıkıntısı varsa umarım size de yardımcı olur bu yazdıklarım.

Wattman, siyah ekran ne ararsan gırla zaten. Nvidia alıcam bunun yüzünden rtx 4080 bakıyorum.

Wattman, siyah ekran ne ararsan gırla zaten. Nvidia alıcam bunun yüzünden rtx 4080 bakıyorum.
Siyah ekran sorunu Nvidia'da da var. Paylaştığım MPO çözümündeki reg dosyası Nvidia'nın kendi sitesinden.

Siyah ekran sorunu NVIDIA'da da var. Paylaştığım MPO çözümündeki reg dosyası NVIDIA'nın kendi sitesinden.

He tamamdır bakacağım mesajı kaydedilenlere ekledim.

Zenginin hali bir başka ya.

10 senedir buradayım lise üniversite iş hayatı şimdi askerliği yapıyoruz sonra iş hayatı dönüş lise ve ünideyken bakıyorduk sadece şimdi bir şeyler yapmak istiyorum ki evlendikten sonra çocuğa anca toplarım gibi ahaha

Ayağına taş değmesin inşallah 4080 sahibi de olursunuz.

Çok kişi ya RAM'lerin frekansı ya da PSU'dan dolayı WattMan hatası alıp ekran kartını suçluyor. AMD yazılımı o hatayı da vermese kimsenin bir şeyden haberi olmazdı. İlk defa AMD ekran kartına WattMan'dan dolayı şikayet etmeyen hatta rehber olan bir konu okuyorum hayırlara gelsin

26-27 yıldır bilgisayarlarla uğraşıyorum. Halen bu yaşta bile bazı hataların nasıl tahmin edemeyeceğim yerlerden çıktığını görünce ender de olsa şok oluyor hayretler içinde kalıyorum.

1 aydir 6700 kullanıyorum sıfır sıkıntı RAM yükselttim 4x8'e cikardim WattMan hatası başladı yeni aldiklağım ramleri söktüm sorun yok RAM yüzünden aliyormuşum WattMan hatasını ramleri iade ettim farklı bir yerden aldım şu an sorunsuz.

Bu arada önemli bir noktaya daha değinmek isterim. Mönitörünüzü GPU'ya bağlarken çevirici aparat (DVI > HDMI vesaire gibi) kullanıyorsanız, bu da siyah ekran gibi sorunlara neden olabilir. AMD kartlar bu konuda biraz daha hassastır.

WattMan hatasından korkuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…